Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:17:05
EUR 34.7748 23:17:05
USD 32.4684 23:17:05
ALTIN ONS $2337.9850 23:17:05

Konu: Ne demek bu?

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

esra123 ()

Smrtg zarar yazdı inşallah çabuk toparlar

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Piyasa cok alicili degil endeksin yesil. olduuna bakmayın tat yok fazla

Kaportaci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaportaci ()

Kaçırdım daha dikkatli olacağım yarın inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Ensari yazmistik

Kaportaci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaportaci ()

Al sat yazdinmi abi kacirdimmi

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Günaydın bu hisse yerlerde sürünmüş.. o kadar yukselipde bu kadar neden dusmus acaba. sirket zarar etti desem güzel yatırım haberi gelmişti ama tık yok hala.

freedomm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

freedomm ()

Eline sağlık ustam varolasın. Bilmezmiyim ustam herkes kendi riskini alması lazım. Varlığınız yeter sizin.

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Ustadim iyi kagitlar buluyorsun 12.50 destekmis kirmis 11.70 guclu destek oraya gelirmi bilemem ama toplama. bolgesi iyi dusmus son zamanlari. Bir de bugun fabrika yatirimikap atmis yurumesi lazim yine kararini ver ben yatirim danismanin degilim. biliyorsun::)

freedomm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Dusus ben de bekliyorum endekste malesef islem acmam kisa harici

Que için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

İnş hocam ya bugun düstü diye herkes düşüş bekliyor moraller bozuldu

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Biliyorum yarin acilis olumlu acmasi muhtemel abd borsalari yemyeşil kapadi korku endeksi vix tepeden kirdi asagi yarin al sat yurumesi muhtemel ama acilis sonrasını bilemem ben kacarim endeks hala riskli bolgede piyasa dalgali

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Kısa vadeciym hocam bliyosun yarın sabah cikis verirse acılışta kacarm düzeltmede girerm vermezse beklcez:)))

0BeğenmedimŞikayet

freedomm ()

Hasrüs usta zahmet olmaz ise sanfm bakabilirmisin. Desteğemi gelmiş.

1BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Smrtg hizli yukseldi bu yasakla birihtimal duzeltmesini yapar yuzde 10,15 yoluna devam eder panik yapmayin. Inveoya da ayni durum olmuştu duzeltmesini yaptı devam. etti bunlar olagan seyler

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Smrtg de bi söylenti dolanıyordu %10 hisse dagtcak elinde olanlara diye ondan bozmamıstm da bu kagitta baya algı olmaya basladı sanki

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Yok ya şaka yaptim. aciga satis yasagi hisseyi olumlu da olumsuz da etkileyebilir onu bilemeyiz genel anlamda tanimi kucuk yatirimciyi koruma amaclidir ama ona kesin gozle bakamayiz

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Biraz var evet

ela için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

Var biraz ikisinden de kottan cıkarmak noluyor kacalm mi :)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Çok iyi)))

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Kottan cikariyorlar bukagitlari napacaksiniz simdi maldami yakalandiniz:))

0BeğenmedimŞikayet

ela ()

Smartg inşallah fazla düşmez sizdede vardı yanlış hatırlamıyorsam.

0BeğenmedimŞikayet

Que ()

@Hasrüs hocam?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum