Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:26:15
EUR 34.9460 07:26:15
USD 32.5568 07:26:15
ALTIN ONS $2335.9000 07:26:15

Konu: Dolar karşısında dövizler Sert düştü Sıra Dolarda

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
Alo Alo Alo Manipülasyoncuları bence dinlemeyin Ytd. Bilerek zarar edin diye uğraşıyorlar. Yt

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Doalrında diğer paralar gibi bir noktadan sonra çakılacağını tahmin ediyorum. Elle tutulur hiç bir tarafları yok. Türkiyenin onlardan her bakımdan güçlü olduğu zaten ortada.
İnşaallah 130 dolar ı çok uzun zaman geçmeden görürüz de yükseliş başladı artık diyebiliriz.
Ama şu an çok erken daha 26,70 i bile göremedik ve dip yapıp yapmadığı bile belli değil.
Ben artık 14,10 dan aşağısını çok zor görüyorum belki de aşağı dönmeden buradan yukarı devam edecek.
Bakalım Ekim en geç Aralık ayına kadar toparlanma olacağını 2023 Ekimden sonrada yükselişin başlayacağını düşündüğümü yazmıştım.
Son yapılan paylaşımlardan da iyice paniklediklerini ve Eylül ayı içinde de dönüş ihtimali olabileceğini dile getirdim.
Gecikmeler olsa da görünen köy klavuz istemez derler fed e kadar Altın gümüş fazla yükselmezken fedin eline yüzüne bulaştırmasıyla 70 centlerden bu gün 19 dolarlara yakın seviyelere yükselmiş durumda.
Bakalım kukla tiyatrosunun finali nasıl olacak. Ytd.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Combative_woman ()

Gelir inş o günler de

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Al yorumdaki ilk grafiği ben yüklemedim benim yüklediğim bu euro nun TL kaşsısında nasıl çakıldığını gösteriyor manipülasyoncuları bu grafiklerden sonra daha rahat görüp kendinizi koruyabilirsiniz inşaallah. Ben dolar dan geçtiğim TL lerle zarar etmedim çok şükür.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

dolar düşüşünde Altın da gumuste olmak ne keyıflıdır degıl mı

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Artık başlıklara da bir şeyler oldu dövizler TL karşısında sert düştü bakalım dolar ne zaman düşecek.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum