Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0636 04:33:38
EUR 34.6646 04:33:38
USD 32.5701 04:33:38
ALTIN ONS $2402.4950 04:33:38

Konu: Gümüş onsda çalışmış ikili tepe formosyonları!

Gümüş ons için yine bir ikili tepe formosyonunun çalışması muhtemel görünüyor! yatırım tavsiyesi değildir
Teknik bir bilgilendirmeden ibaret bir çalışmadır... hayırlı haftalar dilerim.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

KISMETM ()

Eyvallah üstadım hayırlı akşamlarınız olsun

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Muhtemelen gelirse öyle yaparım! ytd

KISMETM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KISMETM ()

Üstad 18.33 de sizin de euro sldığınız söylemiştimiz az bir bende euro var acaba gümüşe psrite etsek mi sanki birlikte hareket ediyorlar ytd olmadan

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Alt yoruma ilaveten,17.62 ye hızlı değil! sanki biraz zigzaklı gidecek gibi gibi... grafiğe bakınca 18.33 ve sonrasında 19.02 ve sonrasında 17.62 gibi bir hareket olabilir! ...
Hayırlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Emeğine sağlık abi. İyi tatiller dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkür ederim.
Umarım herşey gönlünüzce olur, Allah gönlünüze göre versin... hayırlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

KISMETM ()

Eyvallah hocam o zaman şöyle düşünüyorum li 18.33 gelirse bir yüzde elli alım yapıp tabi ki gidişatı izleyerek bekleyip düşerse kalan yüDe elli 17.62 de girmek doğru olur sanırım yok çıkarsa da 19.42 üstünü izlemek doğru olucak o zaman Allah razı olsun emekleriniz için çok sağ olun üstadım ben paramın büyük kısmı ile topraktan iki adet ev aldım bir kısmı ile araba şükürler olsun birinci ev bitmek üzere ve yıl sonu pnun ödemesi var altı aydır bekle prensibi bana kaybettirdi şimdi artık kar görürsem satıp beklemeyi tercih ediyorum borsa voin faizle işimiz yok tek kar beklentisi burası umarım rızkımızı burdan çıkartıp borcumuzu öderiz isabetli ve saygılı tavrınız için ayrıca çok teşekkür ederim hocam siİ izlemeye devam inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkür ederim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Görüntüsü öyle, ama dediğim gibi dönebileceği tek yer 18.33 dönerse...
Yada buradan 19.42 üzerine çıkıp bir daha aşağı düşmemesi gerekli, olur demiyorum, fakat max tepki yapabileceği yer 19.42 görünüyor!

Attığım grafiklerden biri saatlik gördüğünüz gibi, ikili tepenin boyun çizgisi kırılınca hızlıca hedefine geldi 18.78...
Şimdi bu rakamın Altın daki 4 saatlik kapanışlar bizi hızlıca 17.62 ye götürme ihtimal dahilinde... ytd

1BeğenmedimŞikayet

KISMETM ()

Elinize sağlık üstad görüntü nedir sizce düşüş derinleşirmi yani 17.62 ye gidermiyiz ytd olmadan

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum