Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 10:26:22
EUR 34.8238 10:26:22
USD 32.3379 10:26:22
ALTIN ONS $2301.8900 10:26:22

Grafiği gönderen: Hakedis2

Yarin takip gerektirir..yatirim tavsiyesi icermez...

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Dun soylemisiz sukur.. degerlendirene bereketli olsun...

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Ven yanlış yazmışım 352 xx Okan maalt şuan 243.68 görünüyor.

_FaLCoN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

67 mi.. allahim nerelre gideyim beni alin buradan alin... :))

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Kardeş bugün 67 işlem yaptım. Sabahtan akşama kadar yükseldiğinde satıp düştüğünde aldım. Hem maalt hem de fotonun maliyetini düşürdüm.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Tamam dusmemis sz once yazdigim mesaji screenshot yaptim onu att o bile dusmemis hocam...

0BeğenmedimŞikayet

_FaLCoN_ ()

Yahu yok...

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Size kac kere yazdim gelin selam verin diye... demek ki dusmemis hocam...

0BeğenmedimŞikayet

_FaLCoN_ ()

Hayır... en son 2 hafta önce yazıştık ve sonrasında bir sey yok, grafik de... bir başkası ile karıştırıp beni boşuna üzmüyorsun değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

_FaLCoN_ ()

Ne zaman yazdın? Grafiğini kesinlikle görmedim... yazdığını da .. bildirimlerle anlaşamamış olabilirim.. kusuruma bakma kardeşim. Bugün @Halilibo06 kardeşim, Allah kazancını bol etsin.. " maalt maliyetimi bugün 249 dan 243.68 e düşürdüm" dedi ... 249 maliyette iken ne kadar kar/zarar da idi ... ve nasıl 243 e düştü, çok ama çok merak ediyorum.. Ben beceremiyorum, sanıyorum endeks korkuma.. Bana bir yol, iz, bilmediğim?

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Ve aleykumselam hocam.. size cok yszdim cok csgirdim size grafik bilr attim ama... neyse.. :(
Evet buralards etiket yapip sorabilrisiniz...

0BeğenmedimŞikayet

_FaLCoN_ ()

s. a. kardeşim, ara ara giriyorum ama sayfam açık kalıyor bazen sabaha kadar.. grafiklerinde 1-2 ay öncesine gore farklı bir yorum tarzı var... zaman dilimine de dikkat ediyorsun.. aklına sağlık.. halil kardeş buralarda mı? bir sorum olacak ona, hayrına?

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

İnsallah abi ..

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Sen de sagol abla..

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Malsef oyle abla

Deryagol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Benimkiler yazacaktım.

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Bu aralar beyinlilerde öyle oluyor

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Dusmemis dur atiyorum..

Armağan06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Abi acsel sormuştum ama musaitsen :)

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Ben sattım. ya gider artik

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Emeğine sağlık kardeşim. Belki bu hafta iniş çıkış yapar belki ama hedef belli.

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Fmzip bakar mısın

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Dımdık yukarı inşaAllah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum