Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 13:09:11
EUR 34.8238 13:09:11
USD 32.3379 13:09:11
ALTIN ONS $2301.8900 13:09:11

Grafiği gönderen: Yılmaz34

⭐⭐Yılmaz34 ()
Gümüş

gumusun dalgalı seyrınde toe ve dip noktalar : 22 hazıran 22.50 ,14 temmuzde 18.13 12 Ağustos 20.82 , 1 eylulde 17.56 12 Eylül 20.01 şu anda 20 eylülde 19.29 düşüş devam.nereden dönecek 18.80 yada 17.56 dan ıkı dün kanal boyu 0.57 desek 17.10 kendınız kararınızı verın…

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Çok ta tın

complete için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

10 dk arayla insan psikolojisinden bahaettim alenen hakaret kabul ettin, sonuç engel..

baloğlu2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Alma o zaman

complete için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Elinizde hiç gümüş yokmu.

Gs_m_gs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

10 dk evvelde aşağı gideceğim diyordu..

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Almak ısteyen alabılır zarar kes sevıyesı belırlemelı

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kımse sana al sat beklendıyememz dememelı de kardesım

0BeğenmedimŞikayet

medalist46 ()

Yahu adam sana bilmiyorum diyor işte. Neden sıkıştorıyosun:)

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Yılmaz ağa bu yukarı gideceğim diyor

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Alım mi bekleyim mi?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Yukselıs hemen gelmeyebılır ama düşüş sınırlı yatayda dar banttayız dıyebılırız dusmesı demek yayın daha çok gerılmesı demek bana gore

0BeğenmedimŞikayet

Q5PTTN ()

teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Artık yükseliş mi var hocam

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynenhala 17-18 dolar lar alım fırsatı bana göre ytd 19 dan 18 yapar mo eskısı kadar kolay degıl . yavaş yavaş ben artık düşmek ıstemıyorum düştüm düşecegım kadar deme havası var

Q5PTTN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q5PTTN ()

Rakamlardan da anlaşılacağı üzere 22 hazırandan 20 eylule kdarkı 4 ay boyunca Gumus -4, 2.5, -3, 2.5 su anda da -1 e yakın düşüş göstermıs. d1 grafıgınde en dip dönüşler olan 18.13-17.56 bakıldığında dönüş yerlerı bırbırne yakın yaklaşık 0.60 olmuş ko bı dip dönüşü 17.10 lar olabılırse de artık dip dönüşlerin bırbırıne yakın olduğunu ve dıplerın sonuna geldıgımızı soyleyebılırız netıcede 17 görüldüğünde kademe alımı yapılması gereklıdır

hocam soru sordum ama düşmedi galiba hala aynı düşüncedemisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Q5PTTN ()

hocam bu öngürünüz hala geçerlimi

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bakalım Gumus son düşüş yapacak mı su ankı görüntüsü artık düşmek istemıyorum havasında

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

teşekkürler abi ellerine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Rakamlardan da anlaşılacağı üzere 22 hazırandan 20 eylule kdarkı 4 ay boyunca Gumus -4, 2.5, -3, 2.5 su anda da -1 e yakın düşüş göstermıs. d1 grafıgınde en dip dönüşler olan 18.13-17.56 bakıldığında dönüş yerlerı bırbırne yakın yaklaşık 0.60 olmuş ko bı dip dönüşü 17.10 lar olabılırse de artık dip dönüşlerin bırbırıne yakın olduğunu ve dıplerın sonuna geldıgımızı soyleyebılırız netıcede 17 görüldüğünde kademe alımı yapılması gereklıdır ytd

Q5PTTN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q5PTTN ()

teşekkürler hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum