Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0841 07:19:25
EUR 35.4032 07:19:25
USD 32.6816 07:19:25
ALTIN ONS $2391.8300 07:19:25

Konu: Gmş Ons peki şimdi?

⭐⭐NİLSUDE ()
Gümüş

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Ben dolar a geçtim düşmesini bekliyorum

Gs_m_gs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Bekleyek mi yani

Altınlarımı_verinnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Ben sabah aldım çorba parası 10320 den aldım 10460 dan dolar a geçtim Allah bereket versin

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ham petrol 81 dolar ı görmüş dost bu emtiaya çok etki ediyor

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Benim içinde çıkması lazım, çıkmalı satayım kârımı alayım.

Altınlarımı_verinnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oldu ()

12 den kaçırman derim

yeni_acemi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

spake'e sormak lazım (dostum bunu burada kimse bilemez, bilenler muhakkak var onlar da bize söylemez) kimisi genel tabloyu okuyor, kimisi grafikleri, kimisi dünya'nın halini ama sonuçta herkes öngörüde bulunuyor

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Düşecek düşmeli düşmesi lazım alım için bekliyoruz:)

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Gümüş düşecek mi cikacsk mı

es_bombastic_es için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yeni_acemi ()

11 e düşerse alırsın ben alacam

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

ama güvensizliğim bana kaybettiriyor Cuma ve bugün alış yapıp kâr elde etme şansını kaçırdım

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Bu sebepten dolayı 19.60 önemli Sy @es_bombastic_es
Dirençlerin sürekli düşüyor olması konusunda haklısınız.
YTD değildir.

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

bana bi türlü güven vermiyor geçen haftaki 19.98 lik zirve sonrası bütün zirveler yavaş yavaş aşağıya kayıyor çıkma niyetinde bir metale göre değil pek ama yanılabilirim de YTD

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

19.35 Altın da kapanışlar düşmeye devam, 19.21 düşüş hızlanır. 19.60 direncini kırmadan ilk karar yerine yani 20.0x uğrayamaz diyelim ekleyelim. Yanılabilirim de . Kapanışlar önemli.

Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Estağfurullah; Sy @Azrcll üst yorum.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Sayın hocam grafiği yorumlar misiniz size zahmet

2BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Bazen böyle aksilikler oluyor.
19.35 den bahsettik 19.21 önemine değindik.
Peki kısmı 19.60 güçlü direnç. Üstünde kapanışlar ardından ilk karar yeri 20.0x diyelim.
19.60 öncelik 20 lerin açılış kapısı.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum