Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 13:00:11
EUR 35.0338 13:00:11
USD 32.2804 13:00:11
ALTIN ONS $2382.5950 13:00:11

Konu: Gold Ons Haftalık Grafik Dağıtım Senaryosu

Ons için BossVurguncu
(1 ay önce) Cevap yaz

Merhaba Dostlar. Geçen ay 6 Ağustos 2022 tarihli hazırladığım bu grafiğimi Sizlerle bu sayfada paylaşmamıştım ama görmeyenler için buraya da atayım dedim.

Altın Ons Haftalık Grafik Üzerinde R.W.L 2'li Tepe Dağıtım Analizi çalışmamdır.
Bu benzerliği görmezden gelemem.
Aslında Aylık grafik üzerinde benzer çalışma yaptım yalnız o daha uzun vade.
Geçen yıl gümüşte bir benzerini hazırladık ve tebrübe ettik.
Beklenmeyen ani yükselişler olduğunda da kaçırır insanlar ama beklenmeyen ani çakılmaya inanmazlar zaten o yüzden beklemeyendir. Bakalım doğru ilerlerse LPSY yani son destek bölgesi kısmında olabilir. Sonrası 1280'lere kadar uzanabilecek bir potansiyele sahiptir.
Yükselen trendden düşmüş ve bazı ortalamaları delmiş Ayrıca tepeler arasında RSI Negatif Uyumsuzluğu da hoş değildir.
Tabiki garanti ve kesinlik içermez illaki böyle olur denemez. Ancak 1680 bölgesi yani boyun kırılırsa beklenebilir. Simülasyonda farklılaşmalar olabilir o yüzden asla yatırım tavsiyesi değildir.

https://altin.in/bossvurguncu

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Burada logaritmik veri kullanılmış. Normalinde dirençte değil

Nuri5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

@celik2119 hocamızın çalışmasına eklemek istedigin bir yorumunuz var mı hocam

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok haklısın aslında gayet iyi açıklamışsın bence dostum. Böyle düşünmek gerekiyor bana göre de yani aynı fikirleri paylaşıyoruz

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

Yok hocam senin calisma gayet mantikli aslinda tum olasiliklari yazmissin dun baktim senin grafige. 1660 kirilirsa o zmn isler degisecek ve senin belirttigin rakamlara yolculuk baslar ama dolar tutarmi grami mb bagli. 1710 uzerine yeniden atamazsa ve 1660 kirilirsa diyelim 1625lere gider hocam tabi fed faize devam ederse @BossVurguncu

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla dost Elliot da çok anlıyorum diyemem ama daha verimli bir alan olduğu aşikardır bu nedenle de eğer öyle görünüyorsa benim çalışma geçersiz olur. Bunu da belirtmekte fayda vardır. ytd

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

26yakamoz ()

Çok büyük bir beklenti olmuş.

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Halilcim bu sene 2.000 önümüzdeki sene 2.500 bekliyorum onsda

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

1660 bıldıgım kadarıyla aylıklarda dıp hocam elıyotta

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam eline emeğine sağlık. O zaman 1660 lar dip mi sayılır diyorsunuz? Benim incelediğim Cypher'ın C tepesi aslında 2150 ila 2600 e kadar uzama yapabilir onun açıklamasını yazmıştım ama düşmemişti. Merak ettiğim bu tarz eliot çalışmalarında arada düşüş dalgaları olsa da hep yukarı doğru gidiyor gibi bunun hiç başa dönmesi durumu yani aşağıya sürekli inmesi durumu yok mu?

0BeğenmedimŞikayet

yldrma ()

Teşekkürler

maXi_3226 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maXi_3226 ()

Kırarsa çok altlara salar

yldrma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yldrma ()

Halil hocam 1663 son nokta mi 1595 e kadar düşme ihtimali yok mu?

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

ons Altın .Ama biraz daha ayrıntılı incelemeye gerek var.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu da diğeri 1280 hedefli çalışmam sn @super_conqueror ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah razı olsun abi. Görünen malesef pek iyi değil günlerdir haftalardır hatta 1 yıldan fazladır uyarıyorum ama bakalım hayırlısı olsun. Nasip sonuçta teşekkürler

Hazerfen_27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu ons grafiği tabiki dolar yükselirse gramda düşüşler kısıtlı kalabilir ancak bi anlamı da olmaz. 5-7-10 yıl için Altın ons çok sıkıntılı bir sürecr girecek gibi duruyor bana göre teknik analiz sonuçlarım böyle diyor dost. ytd

ZazaRamazan21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Henüz iyi bir görüntü yok anlaşılan. Bakalım ne yapacak. Emeğine sağlık kardeşim sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Daha beteri var yani hocam öyle diyorsunuz anladığım inşallah çalışmaz falan ne bilim dolar da 6 ay terste kaldım Altın dada aynisi olsa yürek dayanmaz bu defa

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Daha büyük bir resim var ama o zaman onu hiç atmayayım dost hatta yazarken çekiniyorum. Ama teknik analiz işte saklasam kendimi rahatsız hissediyorum. Teşekkür ederim

ZazaRamazan21 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Emeğinize sağlık yapmayın hocam 1280 mi :( paramız çöp olur o zman Altın da

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhabalsr iyi geceler cümleten.
Alt yorum ve grafiğim düşmüştür. İncelemek isteyenler buyursunlar efendim. Bereketli kazançlar güzel haftalar diliyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum