Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:39:32
EUR 34.9839 21:39:32
USD 32.2051 21:39:32
ALTIN ONS $2414.8350 21:39:32

Grafiği gönderen: kata

Beni dövdüler abla dediğinde gittim piyasa yapıcıların elinden aldım seni :)

İnsan oğlu yardım edersen ağam paşam der etmezsen senden kötüsü yok malesef, bu para varya bu para adamı madam eder

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Ahahahah hocam efsanesin ya koptum usteki yaziya :)

0BeğenmedimŞikayet

kata ()

Teşekkürler hocam :)

Mertinin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mertinin ()

Derdi geçim sıkıntısı olan insanın kalbinden saygı, sevgi, hoşgörü v. b. eksik olmaz. Ama derdi para kazanma hırsı olandan Allah bu özellikleri alır yerine nankörlükle başlayan tüm edebsizlikleri verir, gözünü kör eder. O gözleri para hırsı kaplıyor çünkü. Kazanırsa senden iyisi yok, aksi halde anında satar. Suz canınızı bu puhahalarla:) sıkmayın. Kimbilir Tanımadığınız ne kadar insanın hayır duasını aliyorsunuzdur. Sonuçta insanız. Verdiğiniz herşey tutacak diye bir şey yok. Bu arada söylemeden edemeyeceğim. Konuşma tarzınıza hayranım.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Hayırlısı kardeşim beklemeye devam... benim elime yeni geçti nakit, daha önce zaten değerlendirme şansım olmadı. Dediğim gibi nasibimizde ne varsa onu alırız.

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Evet bende altları bekliyorum kardeşim ama düşüşler ide değerlendirme ye çalışıyorum

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Gram bana göre daha altlardan alım fırsatı verecek. Benim beklediğim bir nakit işi vardı şükür elime geçti. Bende pusuda bekliyorum alım için. Nasibimizde ne var bakacaz artık. Bereketli kazançlar dilerim kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Ben bugün sabah bir parça gram aldım dostum 997 den bir parça da gümüş aldım 10.58 den bunları dolar a geçeceğim daha önceki leride de dolara geçtim bir parça da sterlin aldım bugün 20.90 gibi strateji bu şekilde aldıklarımı ons yükselince dolara geçiyorum düşünce de TL ile alıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Son attığım ons grafiklerine bak Bilal kardeşim. Ben geri dönüş bekliyorum bakalım yanılacakmıyız yoksa tutturacakmıyız ? 1690-1680 dayanıyor ama nereye kadar dayanacak bakalım?

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Kerim kardeşim hayırlı geceler kusura bakma çok fırsat ım olmadı geri dönüş yapamadım sana bu ons yine oyun edecek gibi görünüyor

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kata üstad, sana daha öncede dedim bırak bu kişilerle uğraşma sen işine bak çalışmalarına devam et. İşleri güçleri başarılı olanlarla uğraşmak bunların. Okadar grafik atıyorsun belirttiğin noktalar aynen geliyor ama halâ lâf ediyorlar! Bunların mantıklı bir açıklamasını zaten yapamazlar bırak uğraşma değmez. Hayırlı geceler...

1BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Takma kafaya banada herşey diyorlar hiç takmıyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum