Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 04:27:35
EUR 34.8052 04:27:35
USD 32.3987 04:27:35
ALTIN ONS $2303.5250 04:27:35

Konu: son1

3 lü dip... Son 1 sekme hakkı... Eğer bu hakkı iyi değerlendirirse 1680 e deyip yeni zirveye gider ons. Fakat 1680 Altın da kapanışlar görürsek ciddi manada düşüş gelebilir. Dikkat ediniz. YTD

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Maaşallah Maaşallah gümüş yükseliş devam eder mi

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Rica ederim abim

YASiiNn_90E için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YASiiNn_90E ()

Tesekkur ederim..

Talhaakgunn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Komando olarak yaptık asskerliği , çaprazzz ateeeşe alışığız :)

ANAKSUNAMUN_22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Sağolasın ablacım...

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Çapraz ateşlerde boğulma Talha :))

1BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Çok sağolasın ben de aynı şekilde. Yokluğun belli oldu gerçekten.

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Usta kim biz kim ablam :) seni gördüğüme sevindim. Var ol

1BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Benim de acelem yok . Biliyorsun hep takip ederim usta :) umarım çözebilirim

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Su bulanık. Çok bulanık... Her an çerrrnobil.. Rothschiiild den önemli bilgiler aldım. Hava sisli..

ANAKSUNAMUN_22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

1680 den seker ve ciddi tepki ile Yarım saat bir saat içinde 1750 ye kadar giderse , yeni zirve geliyor demektir " BENCE " ve bu da onsta 2200-2300 seviyeleri olacaktır. YTD

YASiiNn_90E için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Bana bak yedi , sekiz , sıfır ciddimisin sen kalpten mi götürcen milleti la

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Benim acelem yok ablacım :) şifreli paylaşımlar yaptım. Profilimi kontrol edersen çözebileceğine inanıyorum :) çözdüğün zaman hangi seviyeden alacağınıda öğrenmiş olacaksın :)

0BeğenmedimŞikayet

YASiiNn_90E ()

Yeni zirveden kastınız ne kadarlık bir alan açılması söz konusu..

1BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Anladım 16,80 olduğunda dolar kaçta olacak bakalım. 18,3 olursa 9,83 lerde oluyor..

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Onsta beklentim 1680 ablacım. 1680 altı olursa sıkıntı. Onu belirtmek istedim.

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

İyilik şükür sıkıntı yok . Gümüşe bakıyorum. 16,80 demişsin . Güzel bir yerden alırım umarım

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Heyttt beee ablaaam :) hoşbulduk sağolasın. Ne var ne yok nasılsın ablacım

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Hoş geldin Talha kardeşim . gelir gelmez ne güzel bilgilerle geldin . nerelerdesin?

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Papatyacım sen 3 ü 5 i karıştırma. Bilmediğin konularda da yorum yapma mahmut ablacım :)

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Ne üçlü dibi beşli dip olur 1680 gelip yukarı sekerse orada çok güçlü destek var aşağısı ciddi boşluk eğer olursa Gram altın ı olanlara el Fatiha deriz maalesef

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum