Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 09:06:12
EUR 34.8487 09:06:12
USD 32.4314 09:06:12
ALTIN ONS $2330.0650 09:06:12

Konu: <@kıncı> Ons zamanı yaklaşıyor..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
2 yıllık düzeltme bitmek üzere olabilir, 1680$ Altın a gelmedigi sürece bu hareketi bekliyorum
gram tarafında da 1400 TL ye kadar uzayabilir altın .. YTD ßoL Şans..

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Serdar_5908 ()

Akıncı hocam, halkbank ve vakıfbank hisseleri 1 aydır yüzde yüz kazandırdı. Bu hisselere girmek riskli midir? Ne düşünüyorsunuz?

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maylo ()

Tesekkurler

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhaba yaklaşık 1,5 yıldan beri borsa dısında birşey ileilgilemiyorum ve onun dışında yatırım yapılabilecek bir üründe göremiyorum..

Maylo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maylo ()

Merhaba, uzunca bir zaman girmemiştim. Bugün sayfanın yorumlarına bakabildim. Müsaitseniz birkaç yorum almak isterim.
1. kur koruma hakkında ne düşünüyorsunuz
2. Gümüş alim yeri? 10.20gibi görüyorum ama
3. Bir tavsiyemiz var mi? (Dolar altin sterlin nok gibi)
Teşekkürler, bol kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Bu yıl ons 2000 seneye 2.300 bekliyorum ons şuan 1700 bu yorumda burada dursun

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

Hocam merhaba gram yıl sonuna düşecek diyenlerde var olabilirmi bu yıl böyle bişey

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

İyiyim teşekkür ederim. Saygılar sunuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhaba
teşekkür ederim siz nasılsınız

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yıl bitmeden o seviye biraz iddalı olmuş sanki

YılmazDemirci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Gram Altın için €liot~Bili$imi (4 saat önce) Cevap yaz

Ayşe teyze Hasan emmi ons tepe noktamız 2050 geri çekilme 1700(maden stoku ve işçilik giderleri) oran 6/1 1700/6×3 (enflasyon. resesyon. dolar izasyon)

kaldıracı=2550 [min2400~~max2500] 2023ons/usd ...

değerli analizcilerimizin hepsi aynı noktada

Hocam inşallah 2400 $ üstünü göreceğiz yıl bitmeden

2BeğenmedimŞikayet

EMİR_2014 ()

grafik hatalı trend cizimi yanlış. bu şekilde yılların trend hareketi olmaz zaman yaklaştı hiç denemez . aşağıda 1. dip yukarı ilk mum oluşumu 2. dip tren dönüşüm noktası diyemezsiniz. zaten derdirtmemişlerde :)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam merhaba nasılsınız?

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

edneksden önce yükselen hisseler şuan dinleniyor yatay düzeltme yapıyorlar benim sasa da aynı durumda can sıkıcı bir durum biliyorum ama temel tarafda bir bozulma olmadıgı sürece tutmaya devam etmek gerek böyle büyüme hisselerini orta uzunda üçgen bir yapı yapıp yukarıya devam edicek gibi şimdiden birşey söylemek zor biraz daha izliyelimm

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Merhaba, hocam aksa hissesine bakarmisin, uzun süredir yatay- düşen tarafta.. teşekkür ederim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

fed faiz arttırma sürecinin sonuna dogru gaza basar ons ama ne zaman hedefe gider bilemeyiz

Cator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

grafikde zamansallık belirtmedim sadece fiyat olarak gösterdim belki 6 ayda gelir belki 1 senede bunu bilemeyiz zaten..

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

2024 sonu gibi 2.400 demişsin ama okadar bekletmez önümüzdeki sene sonuna doğru o rakamı görürüz FED'in bu agresif faiz artışınin etkilerini önümüzdeki yılın başından itibaren görcez piyasayı fena bozucaklar

1BeğenmedimŞikayet

Cator ()

Yıl sonuna doğrumu 1400 ler

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler hocam takibe devam

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah ßol kazançlar

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Emeğinize sağlık hocam takibe devam tsk ederiz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum