Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0882 17:38:36
EUR 35.0590 17:38:36
USD 32.1958 17:38:36
ALTIN ONS $2375.5500 17:38:36

Grafiği gönderen: Masal58

⭐⭐Masal58 ()
Platin

Daire içine aldığım sar nokta fiyatı işaretledim..bir yandanda kırmızı maviyi yukarı kesmiş bu olumlu gibi ama haftaya yön daha iyi belli olur ve 914 direnç bunu geçerse orta uzun vade dirençler sırayla gelecek olanlar işaretli ..

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayırlı sabahlar hocam teşekkür ederim eş durumu ataması olacak. Yanımda iyi bir insan hayat arkadaşım olacak zaten :)

Masal58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Hayırlı olsun karşınıza iyi insanlar iyi komşu çıkarsın, işiniz rast gitsin inş..

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Evet çok şükür yerleştim ancak nasip olursa Şubat ayı gibi farklı bir şehire tekrar tayin isteme durumum olacak gibi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Aynen hocam hayırlısı

Uslanmaz_TR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_TR ()

T3pkiyi yapmaz ise 838-828-818 yapacagı oranlar.

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_TR ()

Teşekkür ederim yeni şimdi gördüm. Sanırım önceki gibi 4 5 hafta dususunu yapacak elbette arada t3pki yukselisleriyle. Misal ben 854-857 den 20 ons yuk4rı dusundum daha altlar 852 geldi onunda Altın da 848 olabilir t3pkisi icin bu hafta 20 degilde 40 ons t3pki yukselisini y4kalayıp satmak lazım olmaz ise surundurecege benziyor gelecek haftaya k4labilir. Grafigin guncel halinden nereden t3pki yapabilir ona bakmak istedim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Şimdi paylaştım hocam..

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_TR ()

Merhaba, elinize emeginize saglık. Aynısının devamını bir daha cizip p4ylasırmısınız. Tesekkurler..

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Rica ederim, iyi olmaya çalışıyorum iyiyim elhamdülillah, sen nasılsın tayinin çıkmıştı yerlestinizmi..

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederiz hocam elinize emeğinize sağlık nasıl oldunuz bu arada

4BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

501 kırıp 494 kırıp Altın da kapanis 479 destek.. 494 günlük destek rakam...
Haftalik 517 üstünde kapanış çok çok olumlu olur ytd...

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Platinin düşebileceği fiyst nereye kadar olabilir?

1BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Allah razı olsun. Hayırlı geceler :)

2BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Hayırlı geceler Rümeysa hanım, platin ons haftaligi sat yakmadi bende platin ons çeşidine göre noktaya değmiş dönmüş gibi gözüküyor diğerleri hiç değmemiş bu haftayı sar nokta üste atmaz ise gelecek hafta olumlu olur bunu takip edeceğiz haftayı kazasız atlatırız inş, yanlız platin Gr haftaligi sat yaktı buda örneğin yükselecekse bu hafta 511- 524 kadar tepki olmali 511 rakam gelmiş yükselirse takip edilecek 524 rakamdır.. bu rakamların üstünde kapanış olumlu olur.. ytd

Rümeysa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam kimseden like beklentim bu zamana kadar hiç olmadı

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Hayırlı haftalar olsun inşallah Masal hocam, galiba sara değdi platin ons yaklaşık ne kadarlık bir tepki yapar acaba?

1BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

3 sabah kahvesi daha verildi hocam

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

3 beğenin verildi hocam

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam tüm güzel çalışmalarınız için

1BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Allah razı olsun hocam sizin gibi iyi insanlar sayesinde çok şey öğrendim sevgiyle kalın.

2BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Teşekkür ederim, yanlız düşüş devam ederse geleceği yer sar noktasına gider onun için sar noktasını takip edin derim, hatta çıkarken de aynen geçerli olabilir ve bazen sadece sar noktaya değer ve nokta ne alta ne üste atarsa , yani nokta ustteyken mum noktaya degdiyse ve nokta alta atmadiginda esas zirve orası tekrar düşüş olacağını gösterir, nokta alttayken mum sar noktaya değerde nokta üste atmaz ise korkma düşüş olmuyacak fake düşüş yaptım yükselecektir ürün emtia demektir(bu detayı unutmayın) .. örneği grafikte çok bakın ne olmuş durumda...

Rümeysa_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Harikasınız çoookkk tşk ederim Masal hanım. İsminiz gibi güzell masalları yaşayın emii:)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum