Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0882 00:40:50
EUR 35.0287 00:40:50
USD 32.1699 00:40:50
ALTIN ONS $2386.3000 00:40:50

Grafiği gönderen: zedge07

⭐⭐zedge07 ()
Gram Altın

100 Günlük regresyon kanalı hâlâ aktif dipte 1683 den dönüş beklerim.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ms1986ms ()

Abi sağlığın sıhatin inşallah yerindedir sen sessiz kalmazdın. inşallah hersey gönlüncedir

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ms1986ms ()

Abi hayırlı geceler iyimisin çok merak ediyorum seni inşallah kötü bir durum yoktur

0BeğenmedimŞikayet

nesrin_nesrin ()

Abi iyi geceler. Ancak bakabildim sayfaya. Yazıları ancak gördüm. Benim şu anda bu paraya ihtiyacım yok. Bende cikmalimiyim. Yoksa kısa vadedeki arkadaşlarımı kastettim. Fazla bir zararım yok. Cik tlde bekle dersen çıkarım. Elimde Ereğli asuzu orcay kzbgy Arçelik ideas çelebi var. Hepsinin toplamı 10 bin

0BeğenmedimŞikayet

Ms1986ms ()

Abi kağıtlarım çok güzel karlarımda çok güzel yükselişte devam çok şükür. cuma günü ödemem var cuma günü yarı yarıya boz demiştin aynen devammı abi. bilgin olsun abi

0BeğenmedimŞikayet

Ms1986ms ()

İçimi ferahlattın abi ALLAH ragzı olsun tmm abi çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

Gunaydın stres yapacak bırsey yokkı sadece 9.55 acılısa bakacaksın takıp edeceksın eger karları erıme durumu olursa sadece cıkıs yapacaksın .
once acılsın bakalaım neler yapacak. stres yapacak hıcbır sey yok.

Ayrıca unutma her halukarda kazanmaya devam edeceksın borsafınans var.

Ms1986ms için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ms1986ms ()

Abim günaydın nasılsın ben uyku uyuyamadım stresten saat kaçta bakıcam kağıtlara 10 damı açılıyor hiç bi bilgim yok abi kusuruma bakma lütfen

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Hay yaşa, ağzına sağlık kardeşim. Şahsen benimde düşüncem bu. Hislerime adeta tercüman oldunuz sağolun. Benim üyelik henüz yeni 10 aylık falan. Elimizden ne gelirse onu yapmaya çalışıyoruz belki faydası olur diye. Kendimizi geliştirmekten ve belki birkaç arkadaşa faydamız olur diye çaba göstermekten başka bir gayemiz yok. Yine görüşmek dileğiyle, hayırlı geceler...

zedge07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

6 yıllık üyeyim hep böyleydi. Amaç fikir paylaşıp yardımcı olmak ise doğru üslub şart. Diğer türlü boşuna olurdu. Sizde Allaha emanet olun.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Yorumlardaki üslûbun hoşuma gitti, hep böyle devam edin inşallah. Allah'a emanet olun...

1BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Teşekkür ederim size de.

1BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Tamam gayet güzel umarım herkese faydası olur. İleri geri konuşmak derken? Ne güzel fikrin var güzelde yazmışsın neden üslubunu bozuyorsun anlamadım?

0BeğenmedimŞikayet

izmirliyatırımcı35 ()

ya sendede ne bitmez like varmış hemde 3 er tane dağıtıyon, 1 verip 3 verdim diyon ve karşılığında 1 like alıyon :))

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

al neler olacagını anlamayamı calısyorsun gerek yok oku bunuları takıp et kendıne yon cız.

(4 saat önce) Cevap yaz
rsafinans (0 saniye önce) Cevap yaz
OMS CULAR SIZE ILERIYE DONUK YOL HARITASI CIKARDIM.

evet Altın cılar sıze en son yazdıgımda 1807 kıramaz ıse sarkmalar baslar ve uzun devam eder 1711 e kadar gıdebılır dedım.
1731 de durdu.

1681 aLtına atsaydı tam felaket olurdu.
burası dıp noktası ıdı.

sımdı yazdıklarımı ıstersenız not edın.

Daha once bu sene altın yılı olacak demıstım.
Aynı seyı tekrar edıyorum.

sımdı sıze yol harıtası cıkardım takıp edenler buyuk faydasını gorecek.

1731 dıp kabul edıyoruz.
1754 uzerıne attıgında cok rahatlıyacak. asıl yukselmeker burdan ıtıbaren baslıyacak.
1783 hedefıne yol alacak.
burayı da kırdıgında daha once kıramadıgı 1807 kırarak yola devam etmesını beklıyorum.

tabıı bu teknıgımden cıkardıgım cok hassas verılerdır.
umarım hersey calıstıgım gıbı olur .

https://altin.in/borsafinans/2

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Olabilir. Bakalım ilerleyen aylarda fed baskısı devam edecekmi, yada nekadar edebilir? Takibe devam... hayırlı geceler...

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

Ben gerceklerı yuze soylemekten hoslanırım.

1BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Güzel üslup. Saygılar.

2BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

onsun yonu coktan bellı de sızler onu gorecek kapasıteye sahıp degılsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Tabiki kardeşim fayda vermez mi Rabbim emeklerini zayi etmesin inşallah

1BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Yeşil dikdörtgenin içi yani Eylül Ekim Kasım bu aylar kritik olarak ONS'un yönünün belireceği aylar olacak.

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun hocam
3 kahve verildi hocam

1BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Merhabalar genede metal bakarım. Ancak müsaade edersen senin için kontrol edip seni etiketleyip paylaşırım.

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Trend kırarsa 1880 mantıklı nokta. Tekrar bir deneme yapacak gibi görünüyor bakalım takip ediyoruz!

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

EU beklentiniz nedir hocam

2BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Rica ederim fayda sağlıyorsa ne mutlu. Saygılar.

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Teşekkürler kardeşim Allah razı olsun sizlerden

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum