Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0618 05:50:12
EUR 34.6221 05:50:12
USD 32.5850 05:50:12
ALTIN ONS $2407.8700 05:50:12

Grafiği gönderen: MaSTeR_AyFoX

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Rica ederim

maXi_3226 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

maXi_3226 ()

Tşkkürler bilgi için

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Rica ederim (:

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Bazen sarrafi Altın larda aşınınca cok eski olanlar da olabiliyor. Diyelim ata 7.20 gram 20-30 yıl evvelki altın 7.15 gram gelebiliyor.

maXi_3226 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

maXi_3226 ()

Hocam bilezik altınları kullandıkça gramı azalıyor deniliyor doğru bilgumi

1BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Carsıda da fiziki alıs da satısta yüksek.

Kristalseko için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Cekili has alırsınız daha iyi olabilir.

Thierry_Henry için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Evet türüne göre değişir.

ANAKSUNAMUN_22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

İşçiliksiz ürün olurmu usta ya burma da bile işçilik var

0BeğenmedimŞikayet

Thierry_Henry ()

Peki hocam satarken bilezik teki makas Çeyrek ve Yarım a göre daha mı fazla arada çok fark yoksa hem bilezik şeklinde kullanıp hemde yatırım amaçlı bende çeyrek ve yarımları aynı gramajdaki bı isciliksiz bileziği çevir mek istiyorum

1BeğenmedimŞikayet

Kristalseko ()

Kardeş banka karına ortak oluyor ben 3 4 milyon sırtıma yükleyip gidiyom çocukla emek varsa ekmek var

ayezka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayezka ()

Ben toptancı bulacamda gidecemde gidene kadar artar fizikinin birde saklama derdi var

1BeğenmedimŞikayet

Kristalseko ()

Bu gün Kemeraltı da toptancıların oradaydım 3 lira kalama koydu 3 kg ye banka 25 lira has al fiziki al at kenara

ayezka için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

samet ()

Önemli değil sağolun

0BeğenmedimŞikayet

ayezka ()

Banka gramı 1001 den satarjen kuyumcu 1020 dedi ama

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Rica ederim. Uzun zamandır sayfaya gelememiştim yeni mesajınızı gördüm.

samet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

samet ()

Tesekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Kristalseko ()

Bankalardan Altın almayın alırken 20 satarken 20 kalama koyuyor toptancı has altında 3 4 lira toptancı dan alın

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Alt yorum?

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Aleyküm selam önemli olan alıcagınız bilezigin fiyatı işciliği yoksa 24 ayar dan da cegrekten de olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

DOĞRU_İŞLEM ()

Ömer'im nasılsın kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

samet ()

Evet bende aynısını yapıcam ama aradaki al sat farkını yanstıyolar üste para ödüyosun Çeyrek emi gramdamı daha az öderim bunu öğrenmek istiyorum

kenanca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kenanca ()

Ben kuyumcumdan 22 ayar gram biriktiriyorum 25 olunca 25 gramlık bileziğe çevir eceğim

1BeğenmedimŞikayet

samet ()

Selamün aleyküm hocam size bi sorum olucaktı bileziğe çeviri rken Gram altın mı yoksa Çeyrek altın mı daha avantajlı yani ufak ufak alıp çoğalınca bileziğe çevirmek istiyorum hangisinde kaybım daha az olur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum