Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0696 19:36:52
EUR 34.7384 19:36:52
USD 32.4539 19:36:52
ALTIN ONS $2333.2700 19:36:52

Grafiği gönderen: kyumcu_ozturk

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Return_35 ()

Geldim geldim çok bekleme :))

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

bugun aldın mı sattın mı gumuslerı hayırlı olsun. @Hassasyatirimci 50 tl ısteyelım ortı mahmut abıden :)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Bı gelsin bakalım o arkadaş hesaplasalim

İzzooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İzzooo ()

Mamut seni kimse ezemezde bende düzgünlük bakidir.

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

4. Sayfama git sabah paylaştım izzo eyvallahda burada kim beni ezebilirki hepsi bir ben birim

0BeğenmedimŞikayet

İzzooo ()

Bulamiom senmi yanlis yolladin mamut. seni bu sitede ezdirmeyecem.

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

İzzo buda onun inanmadığı ve benden istediği dekont alış rakami ve tarihi kardeş

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Haydi @Return_35 kardeş seni bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

İzzooo ()

Puhahah mahmut ben senin arkandan deil hertarafindan konusurum arkadan konusmayı gormek icin senin pazar günü konusmalarini okusunlar sevimli papatya:))

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Neyse kapatalım boşver

Minikbiyatirimci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Minikbiyatirimci ()

Ben cidden yabanci kaldim ayri ayri konularda konusuliyordu mevzular buralara nasil geldi onu da anlayamadim @kyumcu_ozturk @İzzooo

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

İzzoo arkamdam benim hakkımda konuşup durmasın erkek adama yakışmaz

0BeğenmedimŞikayet

Minikbiyatirimci ()

Kuyumcu mu degilmi bilmiyorum ; ) o kadar tanimam kendisini ben sadece konuya yorum getirdim insanlar bir birlerine neden dekont atma geregi duymali ki gerek yok gerilmeye diye... uyariniz icin teşekkür ederim kimseyle sıkıntı yasamadim burda o toplara girmem pek genelde engelliyorum... Hayirli kazanclar dilerim herkese

0BeğenmedimŞikayet

İzzooo ()

Sayin hocam sizi anlayabiliorum lakin kuyumcu nickli ve kuyumcu olmayan arkadasin izinden gitmeyin sitede biraz sayginliginiz varsa onuda kaybedersiniz nacizane uyarımi siteye yabanci oldugunuz icin yaptim ve sustum.

0BeğenmedimŞikayet

Minikbiyatirimci ()

Selda ablanizi tanimiyorum sozum meclisten disari kimse burda illa alcaksiniz demez bunu gorebiliyoruz insanlar sizin kadar ileri goruslu olmayabilir tek bi gorusle de hareket edemez cesaret bazen. bazen de kismet ben suana kadar olan birikimi burda bir kisinin dusuncesiyle de almadim kacirmis olabiliriz uzulmus olabiliriz ama kimsenin bunalim yaptigi yok ben de burdaki herkes gibi icinde bulundugum durumu ifaede edip soru soruyorum rahatsiz olan bunalima suruklenenler varsa engelle butonu aktif... Sunu da kabul etmek gerek burda bos yapan bisuru insan da var gina geliyor kasmalarindan dalgalarından geyiginden

0BeğenmedimŞikayet

Minikbiyatirimci ()

Yani gercekten bu isi bilen insanlar var burda bide onlara olumune muhalefet edenler cidden bazen cocuk parkina donuyor burasi seviyeyi baya asagi cekiyorlar @kyumcu_ozturk en iyisi sakin kalmaya calismak

Beberuhi0404 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İzzooo ()

Burada bir selda ablamiz vardi bana onu animsatiosunuz:)) abla al derdik almazdi sonra yine bize gelir bunalim yapardi bana zorla aldiracaksiniz derdi:))

0BeğenmedimŞikayet

Minikbiyatirimci ()

Yatirim konusunda bilgi sahibi degilim gorus soruyoruz donen bile olmuyor doru duzgun .. ama mesala bazen boyle asiri iddiali asiri egolu hatta siyasi soylem vs kullananlar oldugunda bakiyorum uyelik tarihlerine o zaman anlasiliyor amaç... sizde oyle yapin bosverin yorumlari engelleme butonunu seviyoruz)

1BeğenmedimŞikayet

Beberuhi0404 ()

O kadar haklısın ki aslında iyi bir ortam insanlar birşeyler paylaşıyor kimisi tutar kimisi tutmaz almak isteyen alır fikir alışverişi yapılır kimse profesyonel değil ki üç beş bin liramiz var hepi topu ne gerek var ne güzel meşgale oluyoruz burda

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Burada bi grup bi çete var zannediyorlar burası onların babasının yeri ben biraz onlara karşı olduğum için benim üstüme çok geliyorlar dün @Return_35 denen kişi beni yalan konuşmak ile itham etmiş kendisine öyle birisi olmalı ki bizide öyle sanıyor azıcık yüz varsa anında istifa eder

1BeğenmedimŞikayet

Minikbiyatirimci ()

Konuyu tam bilmiyorum ama burayi anlamakta gucluk cekiyorum bende sacma. sapan geyikler gereksiz inat hatta bazen goruyorum asagiliyorlar bazilarini sacma sapan seyler uc bes kurusumuz var nasil degerlenir diye konusmak varken ego kasanlar gereksiz inatcilar saygisiz hareketler cok sinir oluyorum su tl den bi cikayim valla ugramayacgim buralara uzunca bi sure

1BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Çok sinirlendim Sabah Sabah kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Minikbiyatirimci ()

Sanmam onemli olan her yeri kapamissiniz ben cok hararetli karalamissiniz da o sebeple size takildim)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Bu resimden sıkıntı cikmaz dimi

0BeğenmedimŞikayet

Minikbiyatirimci ()

Yanliz iyi karalamissiiniz; ) hayirli kazanclar olsun insallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum