Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 07:04:14
EUR 34.8031 07:04:14
USD 32.2633 07:04:14
ALTIN ONS $2352.5000 07:04:14

Konu: btc

arkadaşlar bu grafiği daha önce atmıştım 4h ta dojimiz oluştu, yukarı için bu dojinin kırılmasını bekleyeceğiz, oda bir sonraki 4h mumunun 24.173,70 üstünden açılması olacak

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Hocam bu çalıştı galiba, devamı nasıl olur ki

0BeğenmedimŞikayet

The_AVANOS ()

Teşekkür ederim saygılar

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

0.6447 de bir direnç görünüyor kırarsa 07003 e kadar yolu var, stopu 0,0613 eçekebilirsiniz alt kanal destek 0,0593

The_AVANOS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_AVANOS ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Haklısınız neyse ben bişeyler deneyecem artık Her şey birbirine girdi zaten neyse sağlık olsun

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

bakayım hocam

The_AVANOS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

valla hocam sen işin içinden ben çıkamam çünkü hiç bir şey anlamadım, anlayan varsa sana dönsün

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

seyfi71 ()

kısa sürdüğü için genelde hep kar yzıyor max 1 dolar zarara stop koyuyorum :D

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Peki zarar yazıyorsa ne yapıyırsun hocam :))

seyfi71 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

seyfi71 ()

tabi bildiğimden değil ama orda yeşil yandığı sürece rakamlar sorun yok

-1BeğenmedimŞikayet

seyfi71 ()

harbiden bu kadar uzun vadeli short işlemi nasıl oluyor ben max Yarım gün karı alıp başka açıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Hocam izole değil cross işlem açtığım için hepsi birbiriyle bağlantılı oluyor bu sefer btc 24900 olmayacağını bilsem 22k short hariç hepsini kapatacam

0BeğenmedimŞikayet

The_AVANOS ()

Selamın aleyküm usta gala destek direnç nereler yardımcı olur musun teşekkür ederim saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

btc longun snx shortla ne alakası var yaw senin işlerinden ben bir şey anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Hocam kapatacam ama snx short açmıştım o bozuyor şimdi işi

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

sen kapat birini senin şansın yok, ahaa

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Hocam ben 24500 den mi kapatayım yoksa bu alır başını gider mi

0BeğenmedimŞikayet

Bulent51 ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

eline saglik#dostum...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum