Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:46:56
EUR 34.8238 02:46:56
USD 32.3379 02:46:56
ALTIN ONS $2301.8900 02:46:56

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Ons
ONS üzerinde satış bölgesine yavaş yavaş geliyoruz. 1804 den itibaren satış yapılabilir.

Fakat unutulmamalıdır ki küreseldeki karışıklık güvenli limana doğru bir alış baskısıda yaratabilir. Bunun içinde ekim ayına kadar 1888 e kadar bir yükseliş görebiliriz.

Kırmızı kutudan alınanlar 1804 itibariyle 1888 e kadar parçalı satış için uygundur.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Ne kadar dolmuşsun, durumun iyi gözükmüyor burdan, sakinleş de konuşalım 1341.

che_guavera1341 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

Simdi gerçekci olmayan ne gördün sen.. ayrıca herkesin gerçeği farklı olabilir.. senin gerceklerinle uyusmak zorunda değil . buraya geliyorum gercekciyim ve bana ne yapıp yapmayacagimi deklare edip durma hakkını sana kim verdiyse şöyle o gelsin söylesin.. ben muhatabimi kendim seçerim ki o sen olamayabilirsin... eğer prim yapacaksan sağa sola takilacagina biseyler yazda birileri okusun.. burada gerçekleri söyleme cesareti olan insanların hayalperest saldırganlardan alacağı bişey olduğunu sanmıyorum... Bilmeden ahkam kesip darlama ki sen farkında olmâsanda olan insanların bilgi almasına mani olmayın.. ayrıca burası açık platform özelliği olan ve yatırım tavsiyesi olmaksizin herkesin fikrini istedigi konusabilecegi bir platform. "Aklina geleni yazma biraz arastir arsiv tara" cümlesinde 3 emir kipi kullanıp sonrada anlamını bilmedigin "algı" kelimesi ile şişik egonun komplekse dönmüş halı olsa gerek... ben açık konuşuyorum biliyorum yazıyorum çok biliyorsan sende aksi bildiklerini yaz...

I$$IZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Nefret yok, o sizin alginiz. Ama buraya geliyorsaniz gercekci olunuz biraz!

1BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

İnsanlara bu denli nefretle yaklaşmayın.. bu piyasanın yüzde yüz bileni olmaz.. oyun kurucular bile bazen zarar eder...

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

İzin degil bu tavsiye

-1BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

Ben ne istersem onu yazacak iradeye sahibim.. bunun için kimseden izin almak gibi yada kim ne dusunur diye bir dusuncem hiç olmadı ..

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Aklina geleni yazma biraz arastir arsiv tara.. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

Ben yazdığı mesaja atıfta bulundum.. herkesin yanılma hakkı vardır elbette... o mesajda doğru tanımlamış bende hakkını verdim.. şeceremi tutucam burada...

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Adam diyorki 11ler geldiginde ben 8leri etrafima anons ettim ve bana guvenen alamadi... sen halen adam gordum falan

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

Aklı başında bir adam gormekte varmis çok şükür... :? - )

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

TL bazlı bilemiyorum. Fakat ons bazlı bariz bir düşüş gözüküyor. Buda ortalama 1 yıl içinde 1300-1400 bandına geleceğini düşünüyorum

Kimimben06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

dolar da zirvede 17-18 bandında satacağımı söyledim. Sattımda. Sonra neler olduğunu hepimiz biliyoruz. Gidipte 11 den alamadım bu konuda haklısınız. Aldıklarımıda 15.80 civarında yüzde 75 sattım . Fiyat buralara geldi. Her üründe manipülasyon olabilir. Bu çeşitli şekillerde olabiliyor ne yazık ki. Fakat ONS üzerinde aynı durum söz konusu değil. Gelişen dünya düzeninde Altın yenilecek bir şey olmayacak.

1660-80 bandına haftalık grafikte baktığınızda oradaki alıcıların ne denli güçlü olup her seferinde fiyatı yukarı taşıdığını göreceksiniz. Fakat dün bugün itibariyle bu alıcı bloğu artık kalktı. Yükseleceğine inancınız var ise alabilirsiniz. Fakat ben 1350 bandını bekleyeceğim

ARMAGEDDON_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Prof_1234 ()

Huylu huyundan vazgeçmez hep aynı :)

ARMAGEDDON_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARMAGEDDON_07 ()

Daha öncede dolar da böyle düşecek dediniz düşmedi bizde tlde kalmıştık şimdi de onsta aynı şeyi yapıyorsunuz emin misiniz alım yapmamak adına

1BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Uyardığın için teşekkürler kaptan

Prof_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Prof_1234 ()

Kardeşim emin ol ben de bilmiyorum, lakin dediğimiz usta baya insanın canını yaktı bilginiz olsun

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Bilmediğim için sordum ne olacak sizce daha düsermi ons ytd

Prof_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Prof_1234 ()

Çok iyi bir ustaya sordunuz tebrikler

1BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Usta düsermi daha pek anlamam bu işlerden ytd

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kırmızı bölge kaybedildi. Alt hedefler geçerli. 14xx ve 13xxx bandına gitmeye devam edeceğiz gibi duruyor

1BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

cümle içinde cümle buydu saygılar özellikle son 1 aydır ytd

Cümle_içinde_cümle_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cümle_içinde_cümle_ ()

Hala grafik milleti ya almaya yada umutlanmaya devam etmeyin faizleri yüksek sıkı para politikası devam ettirdikleri sürece ons buralardan gidip gelir . Bu kadar basit ve net

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bu satış gerçekleşti. Tekrar arz bölgesinde aldım. Giriş yerine stoplu takip ediyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum