Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 09:22:49
EUR 34.7657 09:22:49
USD 32.3615 09:22:49
ALTIN ONS $2317.3100 09:22:49

Grafiği gönderen: asimavii

21.10 maliyetli sahol alındı düşeni kırıyor fibo direnci 21.10 üstünde kalması durumunda
22.40 beklerim bol kazançlar

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aliisa ()

İyi akşamlar kardeşim müsait zamanında toaso ve maktk bâkabilirmisin şimdiden tşkler

asimavii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Ateks. Degerlendirilmesi gerçekleşti bir hisse. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Sagolun sizede

Tolgs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tolgs ()

Bol kazanclar dilerim.

Ysmn58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

garipoglu065 ()

Sağlık olsun kardeşim hayırlısı bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Hayir benim sepette yesil :)

Tolgs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Genel olarak iyi gecmis bereketli olsun

Deryagol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Bende durum iki hisseyi tavanlardan yolladim sayilir. vesbe, petkim, bera duruyor. yaylayi biliyorsun. thy , sise yesil . bir iki yurumeyen hisseyi az bir karla gonderdim.

0BeğenmedimŞikayet

Tolgs ()

Şişede kırmızı bu arada bugün için diyorsanız

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Sasa sise sahol yesil
Jants, dzgyo, enka kirmizi. obesA evet yarin basliyor bakalim bereketli olsun insallah. sende durum ne

Deryagol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Sen ne yaptin nasil gidiyor. sende ne var ne yok hisselerde. yarin obesa isleme aciliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Masallah dediğim uc gün yasamaz demistim cok onvelerden size hahaha

H_s_Bursa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Saholuda , vesbeyide, petkm, bera yi da hic sevmedim. sahol dan erken kurtuldum ama digerleri devam ediyor.

1BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Endesk oyunu oldu hocam bende sabah baktığımda grafik çok güzeldi

0BeğenmedimŞikayet

Ndys ()

bende sizinle birlikte almıştım hocam sonra kendimi aşağıda buldum :)) ama olsun canınız sağolsun nasip artık… yarını bekleyelim bakalım

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

rica ederim ama o son sahol u almicaktım :) almam ile abd kızardı bizim hacı amca terletme yaptı almam ile 30 kademe aşşada buldum kendimi

garipoglu065 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Olur hocam

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

yarın baksam olur mu yarın sabah hatırlatın bana şuanda kendi portöyüme bakıyorum

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

garipoglu065 ()

Sağolasın kardeşim emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Ndys ()

Teşekkür ederiz hocam emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam aksa ve egpro ne durumda bakabilirmisiniz size zahmet.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum