Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 02:05:43
EUR 34.7807 02:05:43
USD 32.4761 02:05:43
ALTIN ONS $2321.8900 02:05:43

Konu: BTC Grafik 01.08.2022

Günaydın değerli dostlar..

Çalışan tüm dostlara kolay gelsin.. Ağustos ayının güzel geçmesi dileğiyle..

Temmuz 27'sinde FED tarafından gelen 0.75 baz puanlık faiz arttırımı piyasalarda biraz rahatlamaya sebep olduğu gözlemleniyor.. Bugün gerçekleşen haftalık ve aylık kapanışlarda şuanlık pozitif bir şekilde kapattığı görünüyor.. btc 'nin aylık MA50 ve haftalık MA200'ün üstünde hafta kapatması ve bu seviyenin üzerinde kalıcılığı Ağustos ve Eylül'ün 21'ine kadar şimdilik yukarı yönlü seyrin devamı için önemarzediyor olduğudur ancak gelişen temel haberler neticesinde ör. Çin- Tayvan gerilimi gibi piyasaları da etkileme durumu olduğu gibi v.s. adım adım ilerlemek daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum.. Dip süreçleri ve oluşan akümülasyonlar genelde uzun sürebilir olduğu ve bu zamanların öyle veya böyle bir şekilde süründürmeceli, bıktırıcı, bezdirici ve zamana yaygın bir şekilde geçtiğini de az çok ifade edebilirim..

Gelelim BTC'ye;

BTC'nin son seanslarında ve ayın 26'sında en düşük 20700.13$'ı test ettikten sonra FED'in 27'sinde ki faiz açıklamasının ardından 30 Temmuz'da en yüksek 24.676$ tepe seviyesini test ettiği göze çarpıyor.. BTC'nin haftalık kapanışı ise haftalık MA200'ün üstünde kapattığı ve bugün güncel bu seviye 22.870$ civarına tekabül ediyor olduğudur.. Aylık MA50 seviyesi ise 22.960$ seviyesindedir ve şimdilik bu seviyeler Altın a sarkması ve ihlaller sözkonusu olabilir ancak haftalık MA200'ün üstünde kalıcı olup tutunamazsa şayet, risklerini aşağı yönde destek- güç almak için uzatması şeklinde ilerlemesi beklenilebilir..

BTC'nin şuan kısa vade de ve saatlik grafik akışında ise 20-50-100 SMA gibi HO'ların altına sarktığı ve 200 SMA kırmızı HO'nın üstünde şimdilik seyrine devam ettiği ve % 0.618 FiB seviyesini de test ettiği ve aşağıda bulunan dik4gen kutusu bölgesi seviyesi olan ve kısacası % 0.5 FiB 22.6K$ civarı seviyesinin üzerinde kısa vade de kalamazsa günlükte günlük MA20 seviyesine doğru riskleri uzatabilir.. Saatlik MACD şimdilik kısa vade de nötr bir konumda, RSI'de de gözüken 50 seviyesinin altında kalması maalesef negatiflik durumunu ortaya çıkartıyor olduğudur..
Şimdilik herkese bol kazançlar..

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

eline saglik#dostum...

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Bu günlerimize şükürler olsun Hocam size de hayırlı huzurlu sağlıklı günler bereketli kazançlar olsun.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aslan_71 ()

Hocam beta ya bakabilirmisiniz mümkünse

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli dostlar,

@Sinembas tşk ederim..

@RXZ5K2 evet yıllık izindeydim ufak bir tatil yaptım ve kafamızı az da olsa şimdilik dağıtmış bulunuyorum.. Sağlık, sıhhat yerinde Allah razı olsun, sende iyisindir umarım? ..

Hayırlı günler, bol kazançlar..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hayırlı günler bereketli kazançlar işlerinizde kolaylıklar dilerim Hocam elinize sağlık sağolasınız. Epeydir paylaşım yapmadınız işleriniz sağlığınız yerindedir inşALLAH

1BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

teşekkürler ANCUSDT için bir öngörü paylaşabilirmisiniz

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli dostlar, tşk ederim..

@Kral6161 @Mavi_masmavi size de bol kazançlar, hayırlı günler dilerim..

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mavi_masmavi ()

Slm arkadaşlar bol bereketli bir haftanız geçer umarım.

Elinize emeğinize sağlık @CoDeX©..

1BeğenmedimŞikayet

Ademdemirag ()

Ape ve wawes hakkında bilgi qpanilirmiyim

1BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum