Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 12:52:05
EUR 34.7255 12:52:05
USD 32.3757 12:52:05
ALTIN ONS $2301.2650 12:52:05

Konu: Altının 76 yıllık serüveni

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
1) Herkese iyi akşamlar altını n 76 yıllık serüvenine birlikte göz atalım. Böylece altın ucuz mu pahalı mı sorusunu hep birlikte mercek altına alalım. Altının 76 yıllık serüveni konulu flood başlıyor çayını kahvesini alan buyursun efendim.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakmak lazım abla ve görmek teknik ihtimalleri değerlendirmek. Pat diye olacak şeyler de değil zaten onca yıl. Geleceği Allah bilir tabiki biz PY değiliz bizimkisi fikirsel teorilerden ibaret. Sağ olsun emrah19 benim dün seninle de istişare ettiğimiz durumu sayfaya daha net şekilde aktarmış oldu. Domates evet çok yükseldi Altın da bu duruma gelirse Toprak dan başka çare kalmayacak gibi. Bugün bir çok şey izledim BG vakfı da tarım ve gıdayı ön plana almış durumda benim anladığım. ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Estağfurullah ablam. Gönül kabul etmese de domatesin bile 15 lira olduğuna alışmak zorunda kalıyoruz:( Biz piyasa yapıcı değiliz buradaki kimse
değil. Umarım ki gerçekleşmez ama bunu degerlendirmen iyi oldu. Tekrar teşekkür ederim

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet öyle karışık da bir ortam var dost her şey beklenebilir. Teknik olarak beklemesem de teknik dışı ortalığı karıştırma lüksüne her zaman sahiptir.

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler ablacım, toprak diyoruz geçen yıldan beri ve ev. Bana göre artık toprak çok değerlendirecek ki görüyoruz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet orada kimse biraz abartı oldu abla ama seni tenzih ederim herkes inanmayabiliyor garip desem daha doğru olur şeklinde düzelteyim ifademi :) kusura bakmayın abla tabiki

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık arkadaşlar.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kimse derken ben teknikte izah edilebilen herseye inanırım. Uçuk ta gelse bu ihtimali ve emtianin geçmişini görünce çok mantıksız görünmüyor.

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bencede ama ortam karışık dost nasip

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kısmetten öte yok dostum. ekmegımızın peşindeyiz:)

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

aynen hocam.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

İyi akşamlar Yılmaz bey ; ))
Kulağınızı iyi yönde çınlattık hakkınızı helal edin. Çok iyi niyetli birisiniz tekrar söylememe gereksinimi duydum :)
Gümüş bu bazen kar bazen zarar yazar nasipte ne varsa o ben sabır diyorum ; ))

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Okudum hepsini gayet net ifade etmişsin sağ olasın var olasın, parça parça ve grafiği atınca da daha iyi olmuş. Kimse inanmıyor garip karşılıyor 1280 gibi seviyeleri ama o kadar uzun vadelerde açıkça görülüyor ki hiç de zor değil o alt rakamlar ya da uzun vade dip ve tepeler arasındaki büyük farklar.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eline emeğine sağlık hemşerim...

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Durumlar nasıl kardeşim? kar yazmaya başladı mı gümüşler?

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dost dün ben de anlattım bugün Emrah19 uzun vade flood attı demek istediklerim de buydu, 3000 bin ons gireceğine inanmıyorum ben açıkçası.

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Eyvallah emeğinize sağlık :) sığınaktan çıkabilirsiniz arkadaşlar

1BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Emeğine sağlık kardeşim sağolasın. Uzun ve faydalı bilgiler vermişsin.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

bitti hocam 13 maddede bağladık, profilimde mevcut, bazı maddeler çıkmadığı için flooddan çıkararak yazdım profilimden okunabilir.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ama 2000 dolar ons için ikidir büyük direnç olmuş ytd

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Dost 876 benjo bı söylem var alt in ons hedef 3000 benjo diye aslında kademe kademe yol almış o raya doğru

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İzlemeyiz Emrah kardeşim haydi bakalım :)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Pandemi nedeniyle çok değerlendiği aşikar bu devam edermi asıl soru bu bence :)

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

2) 2. dün. ya sav. aşının eylül 1945 yılında sona ermesi ile birlikte tüm dünyada sosyolojik ve ekonomik çök. üntü meydana gelmişti. Yeni dünyanın kurulumunu planlayanların birçok alanda yaptıkları gibi ekonomik alanda da bazı düzenlemeleri yapmaları gerekiyordu ve yaptılar...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum