Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 12:25:31
EUR 34.7858 12:25:31
USD 32.3381 12:25:31
ALTIN ONS $2300.3900 12:25:31

Grafiği gönderen: REŞAT12

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
Takip edenlerim için paylaşmak isterim. Benim paylaşımlarım manipülasyonu gördüğümden beri çok kısa vadeli stratejiye dayanmakta olup her zaman olduğu gibi elimdekinin çoğunu tutarak bir kısmıyla işlem yaptığımı hep belirttim.
Ben görmedim ama bir arkadaşımızın 2 sene sonra gümüş düşecek gümüş almayın diye paylaşım yaptığı konusunda geri dönüş aldım.
Ben bu enflasyon ortamında kuluçkaya yatmayı uygun görmüyorum beklemediğimiz sebeplerle elimizde olanı kullanmak zorunda kalabiliyoruz.
Gene de orta vade için 21 Haziran 2021 den itibaren gümüşte düşüş noktasına gelinmiş mi bakmak istedim.
Haziran 2021 de yapılan manipülasyondan bu tarafa baktığımızda gümüşün ota vade de henüz düşüşe geçmediğini 0,618 düzeltme noktasına temas ettiğini görüyoruz düşüşten bahsedebilmemiz için ise 0,786 15 dolar seviyesinin aşağı kırılması yani aşağı doğru yoluna devam etmesi gerekir yoksa 6 ay bile 14 dolar ve civarında dolaşırsa gene yukarı yönlü okur orta vade için düşüşe geçtiğinden bahsedemeyiz.
Çok kısa vade de baktığımızda ise tekrar aşağı doğru bir hareket yapma ihtimali devam ediyor garantisi var mı yok, iddialı yorumlar yapmak istemem. 20,100 18,126 arası yapabileceği geri çekilmeleri hatta biraz aşağısını bile normal karşılarım.
Ne yapmak lazım derseniz ben kendi adıma gene elimdekinin çoğunu tutup az miktarda işlem yapmaya devam edeceğim inşaallah.
15 Ağustostan itibaren ise daha önceki stratejime dönebilirim. Her kesin kendi durumuna uygun kişileri takibe almasında fayda var derim ytd.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Herkesin kendi durumuna uygun kişileri takibe almasında fayda var derim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol kardeşim mesela ben çelik2119 u eleştirmişim gibi geri dönüşler oluyor. İsteyen sayfamı incelerse görür kendisine danıştığım da oldu sataşıldığı zaman da arkasında durdum.
İki sene önce gümüşün düşeceğini bilmiş doğru mu doğru.
Alternatif göstermiş mi onu da göstermiş nasıl yatırım yaptığını da açıklamış.
diyelim ki 6 TL den gümüş aldın şu anda zarardasın diyor enflasyon diye bir şey var sen alıp kuluçkaya yattıysan al işte 21.40 tan girdiğin gümüş şu anda daha aşağıda. dolar alıp kuluçkaya yatarsan o da zararda enflasyon var.
Al sat yapıp artırana bir şey demiş mi ben görmedim. Tutarsız bir yanı yok.

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Hocam sizi takip ediyorum teşekkür ederim güzel yorumlarınız için

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

A. s cümlemize inşallah

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sellamun aleykum kardeşim hayırlı günler.

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Galiba birine kızmıştı onu takip edenide engelleyecek diyordu. Yanlış hatırlamıyorsam

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Elbette herkes isine geleni takip etmelide hayirdir ne olmusta engellemis bizi @REŞAT12

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ olun kardeşim ah bunu bir anlasalar sayfada kimse zarar etmez.
@Fani_Kul düşüşler parçalı kademe yapan her kes için bir nimet.
Öyle kişi var ki aylık ne artırabilirse 10 gram 100 gram gümüş alıp uzun vade biriktirenler var düşsün istemez mi ?
Benim düşünceme göre 50 dolar seviyesinden bile girse az az başlayıp yavaş yavaş artırarak işlem yapan kişi 20 den de çıksa 19 dan da çıksa kara dönmesi en fazla 6 ayını alır.
Yükselişte ise kazanmak çok zor çünkü enflasyon var.
Ama emrah19 gibi yerinde girip kısa sürede vur kaç yaparak işlem yapanlar için değil.
Profosyonel analiz yapıyor geri dönüş olmazsa ora olmaz başka yere girer rahat kazanır.
Geçen gün haksız yere Bjk_35 in üzerine gidildi ben de kendisini destekledim. Sağ olsun kendisine destek olduğum halde o da beni engellemiş. Sayfada beni engellemek bana hakaret edene de iltifat etmek hobi haline geldi.

1BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Emeğinize yüreğinize sağlık hocam hayırlı kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

RESTTT ()

en buyuk hatada o zaten. kımse zarar etmek ıcın ıslem acmaz buna gore daıma yukselıcek dıyenler kısıye gore hep uygun kısıler olur ısleme gırıpde aaa dusecekmıs ne guzel dıyen bırı varsada ben bılmıyorum.

2BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

elinize sağlık hocam. şu cümleniz cok önemli

Herkes kendi durumuna uygun kişileri takib etmeli.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum