Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 11:43:07
EUR 34.8238 11:43:07
USD 32.3379 11:43:07
ALTIN ONS $2301.8900 11:43:07

Grafiği gönderen: Carpediem37

Ons Altın pivot stratejisi ilk hali.. Üçüncü tepkiye dikkat edin.

Xauusd Grafik hikayeyi tamamlıyor..

Herkes çizim yapabilir ama ben yaşarım..

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin Ecmain Abicim.

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Hay senin ağzını bal yesin kardeşim işte bu nasip ten öte köy Yok haklısın hemde çok Rabbim ömrüne hayır bereket huzur ve sağlık versin inşallah sevgiler saygılar güzel kardeşim

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

:)gözümüz kamaştı grafik karamalarınızdan hocam tşkler:)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hayırlısı abicim. Biz okur yazar çizeriz. Olur olmaz. Nasip kısmet diyelim.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Gözümüz Nur"landı. Rica ederim ^_^

Nurr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Hocam grafiklerinizi inceledim emeklerinize sağlık tşkler

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Teşekkürler kardeşim strateji çok sağlam emin oldum Rabbim emekleriniz i zayi etmesin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Amin hocam cümlemizi insALLAH :)

TUE_FLU_TU_FLAME için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

Gerçekten keyfimi yerine getirdiniz, Rabbim de sizi hep güldürsün, Dikkate alacağım, Saygılar sevgiler hocam,

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Aman hocam 13 olmadan gelmem demeyin de :) Hatırlıyor musunuz 12 olmadan gelmem demiştiniz:) 12 olunca gelmistiniz:) Siz sabırlı ve hedefine sadık bir insansınız

1BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

Saolun, teşekkürler. Ben henüz satmadım, bereketli olsun bu arada, hedefim 13, fakat duruma göre parçalı çıkabilirim, Bakalım kısmet diyelim, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam siz nasılsınız son gümüşlerimi bugün gönderdim :) siz ne durumdasınız?

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

yok salondayım :)

1BeğenmedimŞikayet

TUE_FLU_TU_FLAME ()

Ravza Hocam nasılsın, iyi akşamlar! Gümüşdemisin ses ver:)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam teşekkür ederiz şimdiden elinize emeğinize sağlık kolay gelsin :)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

İlerleyen zamanlarda fırsat oldukça incelemelerinize bakmak isterim. Saygılar kardeşim...

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah Kerim Bey. Aslında bu sadece pivot kurulumu. bitcoin de son hafta bugün dahil iki kere çalıstı.
Altın onsta ilk 6 aylık bölümde neler olmuş inceledim. Sonuclar şaşırtıcı.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Saol ustam herkesten birşey kapmak iyi oluyor

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Nasip olursa c. tesi bir video analiz videosu cekmeyi dusunüyorum. Bu stratejiyi anlatırım. Aklınıza yatirımlariniza uyarsa kullanın. Ben pivotları onemsiyorum sahsen. Burada asıl rakam 1740 .. uzerinde olmak

Amatör_r_yatırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Hmm 1756 yi kırarsa üst katlar. boyle anladım

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Emeğinize sağlık kardeşim. Güzel bir çizim olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Bu strateji uzun bir dönemi kapsayacağı icin belki video analiz çekerim. Bu rakamlarin uzun vade icin anlamlı oldugunu düsunüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık:) Hocam sizin çok önceden video şeklinde grafikler üzerinde çok güzel anlatimlariniz vardı. Vaktiniz olduğunda yine yapabilir misiniz?

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin Ecmain Abim. 1740 daha değerli. 1756 istinad duvarı diyelim:) üzerinde olursak sağlam bir yürüyüş beklerim. Bunu tamamen pivot stratejisine bağlı kalarak söylüyorum. 1740 da bir cekim oluştu. Burada kalıcı olması ilk dusencemiz.

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Allah razı olsun kardeşim teşekkürler emeğinize yüreğinize sağlık şimdi yarın 1756 üzeri ay kapanış ı yapamazsa düşüş olurmu acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum