Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 11:06:23
EUR 35.0064 11:06:23
USD 32.5886 11:06:23
ALTIN ONS $2345.8000 11:06:23

Konu: BTC Grafik 21.07.2022

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

Dünyanın sayılı zenginlerinden birisi olacaksın.. Elon Musk - (Tesla & SpaceX)'e sahip olabilirsin ve borsalarda hükmünü de sürdürüp devam edebilirsin.. Bir açıklama ile 2. Çeyrek te 936 milyon $ btc sattığını da ifade edebilirsin.. Sonra da en tepe de mal alıp dipte satacaksın, ne güzel ama açıkçası inanılır gibi bir durum da değil.. Tepeden malı zaten çoktan boşalttılar, böyle bir açıklama yaparak piyasaya maalesef FUD'a sürüklüyorlar.. Sonradan da açıklama yaparak BTC alımına açığız ve ileride alımlar yapabiliriz diyorlar ohh ne güzel dünya.. Buradan da malı alıp piyasayı manipüle edip zaten toplamaya çalışıyorlar.. MM ve piyasa yapıcılarının en iyi yaptıkları iş budur ve piyasayı her daim manipüle edip sürekli ters köşe yaptırıp yatırımcıların psikolojilerini de alt- üst ettikleri ortada ve yıllardır değişmeyen senaryolardan sadece birisidir..

Gelelim BTC'ye;

BTC'de dün en yüksek grafiktede gözüken 24280.30$ seviyesine kadar ivmesini yükselttiği göze çarpıyor.. BTC'nin bu günlük kapanışı ise 23.217$ seviyesi üzerinde gerçekleştirmiş kısacası şuan hem 50 günlük MA'nın üstünde hemde haftalık MA200 seviyesi olan 22.7K$'ın üzerinde kalması pozitiflik durumunu ortaya çıkartıyor olduğudur.. BTC'nin kısa vade de ve şuan saatlik grafik akışında 20-50 SMA'nın altına sarktığı 100-200 SMA seviyelerinin ise şuan üstünde seyrine devam ettiği göze çarpıyor..

BTC'nin şuan grafikte de gözüken ve 21394.55$'dan başlayan yükselen bir trend desteğinin altına sarktığı ve kısacası kısa vade de bu trend desteğinin ve en üstte bulunan dik4gen kutusu bölgesi üstünde kalması, tutunması hedef hedefinin yeniden zig- zaglar halinde 24280.30$'a doğru gidip kırılması sözkonusu olacaktır.. Aşağı yönde ise şimdilik aylık MA50 seviyesine kadar riskler oluşturabilir ancak BTC'nin haftalık MA200 üzerinde haftalık kapanışlar yapması bile, piyasaya güven vermesi ve takip edilmesi bir bakıma önemarzediyor olduğudur..

Haftaya Çarşamba günü FED toplantısı ve faiz artışı beklentisinin mevcut olduğudur.. FED öncesi değil de FED sonrasına doğru düşüşlerin devam etmesi olabilir mi acaba? .. MM'lar her zaman ters köşe yapmasını sevdikleri için bizler yine de FED'e kadar dikkatli, tedbirli ve stoplu bir şekilde hareket etmeye özen gösterelim.. Saatlik MACD şimdilik nötr konumda, RSI'de 50 seviyesinin altında hareket ediyor..

Şimdilik herkese bol kazançlar..

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Kar almadan satmam

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Benim içim rahat olduğu kadar

0BeğenmedimŞikayet

Acemi0404 ()

Mrb hocam rica etsem Ftm ye de bakarmısınız. Yüksekten daldım (6.22 tl )zararım çok elde tl de yok kafayı yiyeceğim. Ne önerirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

fazla beklemezsin sorun yok... #nu yine cildirir tepesi atincaa:)))

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Haftayı haftalık MA200 üzerinde kapatalım ve bir de FED'i de atlatalım ne kadarlık bir faiz 75 BP artışı gelecek olursa btc yukarı yönde seyrine devam eder 100 ve üstü gelirse şayet, piyasa yeniden karışabilir.. FED sonrası faiz artışının açıklanması ve 14 Eylül'e kadar crypto piyasası rahatlaması sözkonusu olabilir, şimdilik gelişen olayları, teknik açıdan planlı bir şekilde hareket etmek ve FED'den sonrası piyasada ki tepkileri izlememiz sözkonusudur..

gold52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

yukselicez merak etmeyinn:)))

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli dostlar tşk ederim..

@Sk77 @gazi45 @RXZ5K2 @Sinembas

Tesla'nın elinde ki btc 'yi satması kadar doğal bir şey elbette yok ancak cryptonun en büyük cüzdanlarından birine sahip olduklarını da çok iyi biliyoruz ve önceden satışını yaptığını su zamanda ve böyle açıklamalarla yatırımcılarda ister istemez tabii ki endişelenip satması da çok çok normaldir.. Şimdi neden tepki veriyor ki, piyasa zaten bir haftadır yükseliyor ve RSİ MACD çok şişmişti ve özellikle bu piyasada manipülasyon bitmez ve her daim devam edecektir..

Bu şirketler sadece alım satım yapmıyor aynı zamanda piyasanın yönünü de belirliyor olduğunu bilmemiz ve short- long ne isterlerse ona göre de açıklama yapıyorlar.. Boğayı getirenlerde onlar ayıyı getirenlerde yine onlar.. Örnek verecek olursak şayet, ileride ve Ekim ayında 3. Çeyrek bilançosunda da Temmuz'da 19K$'dan BTC aldıklarını açıklarsalar da bence hiç şaşırmamak gerekir.. Elon Musk kısacası diyebiliriz ki, ABD'nin dünya üzerinden dijital ve borsalar üzerinde kullandığı yeni ekonomi sisteminin birer tetikçisidir diyebilirim..

Bol kazançlar, hayırlı günler..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Bende satmadım

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

#gece emirle en dipten aldim... kar verirse satarim... duruma bakicam...

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sattinmi diyecektim

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sana tek bir şey ape yi sattinmi

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Canım bende satmadım sen istediğin gibi yapabilirsin başındada soyledim ben pek anlamıyorum sadece alırım al sat yapmak zor ben düştükçe ilave ettim kısmetine artık beklemek benim için hayırlı 5 gün var fed e kismet hersey

1BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Çok teşekkür abim

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

#gercekler dostum... böyle bir dunya işte... eline saglik...

1BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Çok güzeldi ve mantıklı sağol abim

1BeğenmedimŞikayet

gold52 ()

haftayi 24 k uzerinde kapatirsak 28 k gelir mi

1BeğenmedimŞikayet

Sk77 ()

Oyunun vazgeçilmezidir bu, Bofa da aynı oyunu hissede çekiyor. Daha önce Altın da yapmıştı, pandemi döneminde 3000 dolar hedef vermişti. Yatırım şirketleri de önce alır sonra model portföye eklerler. Siz satarken onlar alır siz alırken onlar satar. Kimse yemesin bunları…

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hayırlı Günler bereketli kazançlar işlerinizde kolaylıklar sağlık ve afiyet dilerim Hocam elinize sağlık teşekkürler güzel paylaşımlar için sağolunuz.
Aynen dediğiniz gibi kontrolsüz denilen piyasayı manipülasyonlarla nasılda kontrol ettikleri aleni görülüyor değerli madenleri morgan kriptoyuda elon üzerinden daha onlarca isim de var tabii.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum