Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 21:52:30
EUR 34.7919 21:52:30
USD 32.3630 21:52:30
ALTIN ONS $2307.3400 21:52:30

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Gümüş

Gümüş tarafındaki çıkış 10 haftadır devam ediyor ve tablo genel itibariyle olumsuz. Ancak bu hafta veya önümüzdeki hafta bir tepki yükselişi bekliyorum. 21 seviyelerine doğru bir atak bu çıkışların hızını bir nebze olsun kesecektir. Ancak o bölge kırılmadan yeni bir boğa trendi masada yok. Dolayısıyla bir süre daha beklemeye devam edeceğiz. YTD. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

4BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Çin kapalı bir ülke olduğundan her duyduğumuza inanmamamız gerekiyor. Ben bu konuyu Çinli meslektaşlarımıza özellikle sordum böyle genel bir banka iflası söz konusu değil. Belli eyaletlerdeki şubeler ödemelerini gerçekleştiremiyor ve bu bir iflas gibi duyuruluyor. Ancak devletin gerekli nakit akışını sağlaması ile olay çözülüyor. Burada bahsettiğimiz toplam miktar 6 milyar dolar . Olurda bir gün Çin'de bir bankacılık krizi olursa böyle bir şey olmaz hepimiz gece 3'de yatağımızdan zıplarız öyle bir kriz olur. Çin'in bankacılık sektörünün büyüklüğü 2021 yılı itibariyle 56 TRİLYON dolar... Siz tahmin edin gerisini.. Selamlar.

secret22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cihangiralperen ()

Slmm kardeş

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

secret22 ()

Merhaba hocam.. çinde gerçekleşen banka iflasları ile ilgili bir yorum alabilir miyim? Bizim ülkemizde de aynı durum yaşanır mı?

0BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

Doğru diyorsun ABD Li biride buraya gelmez:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Oo hocam çok beylik biri lazım orası için:)) Saygılar hocam

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben hem uzakdoğu hem de avrupa kısmını kolluyorum ama amerika tarafına da bakacak biri lazım :)))

Final10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

Abi sen yurtdışında kalıyorsun bi haber akışı Verde biraz onslar toparlansın:)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

İlk etapta kırabileceğini sanmıyorum önemli bir haber akışı görmediğimiz sürece. Yeni bir hikaye lazım boğa trendinin başlaması için..

Mesk26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Brk_zhr ()

Teşekkürler hocam.
Birde şu maliyet konusunda çok spekülasyon var.
Bu konudaki bilgilerinizi de rica ediyorum. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Mesk26 ()

Hocam 21 seviyelerine çıkınca geri düşer mi

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

18 Altın a atma riski görüyor musunuz sorusunu izninizle cevaplayayım. Günlük grafikte gümüş ons fiyatları düşen kanal içerisinde şekilleniyor. Temmuz ayı kanal aralığı 17.2 ile 20 dolar arası. Düşen kanalın üzerine fiyatlar attığında EMA kesişimine ve ichimoku gibi indikatörlere bakıp trendin değişip değişmediğini görme imkanımız olur diye düşünüyorum.
Ancak gümüş onsun maliyetini ben de merak ediyorum

Brk_zhr için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Yaşayacağımız resesyonun şiddetine bağlı. Şimdilik hafif sancılı bir dönemden geçiyoruz. Ancak işler daha da kızışırsa (dünyanın hali malum) ekonomik aktivitelerde yavaşlama vs artarsa elbette aşağısı var. Ancak sadece parasal anlamda bakarsak olaya bence MB faiz artışlarını zaten fiyatlıyoruz. Dolayısıyla aşağıdaki boşluk daralıyor. Yükselme ihtimali düşme ihtimaline göre gün gün artıyor. Fakat bunu henüz doğrulayabileceğimiz bir veri yok elimizde. ETF'leri paylaştım zaten, hedge fundlar benzer vs.. Yeni bir hikaye olmadan uzun soluklu bir boğa trendi zor gibi.. Selamlar.

Brk_zhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Brk_zhr ()

Hocam merhaba,
bu gümüş Ons un maliyeti nedir?
18 altı na atma riskini görüyormusunuz?

Yoksa artık buralardan yükselişler başlar mı.
Buralara dip diyebilirmiyiz.

0BeğenmedimŞikayet

Hacı_Cemil ()

Tşk ediyorum güzel yorumlarınız için

1BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Eline sağlık üstad. Bilgiyi paylaştığınız için teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum