Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:48:05
EUR 34.7748 11:48:05
USD 32.4684 11:48:05
ALTIN ONS $2337.9850 11:48:05

Konu: BTC Grafik 18.07.2022

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC'de günlük görünümde ve C.tesi günü ifade ettiğim gibi günlük MA20 üstünde kalması ve şimdilik günlük kapanışlar yaptığı da görünüyor ve bu seviyenin üzerinde kalması pozitiflik durumunu ortaya çıkartıyor olduğudur.. btc 'nin aşağı yönde şimdilik en düşük son seanslarda ve 20472.68$'a iğne attığı gözüküyor ve ondan önce de C.tesi günü de belirttiğim gibi 19608.47$ ve bugün en yüksek 22334.98$ seviyesine kadar ivmesini yükselttiği göze çarpıyor kısacası 12 gün önce test edilen 22.401$ seviyesine kadar ivmesini yükseltti.. BTC'nin yukarı yönde kısa vade de şimdilik 22.401$ tepe noktası üzerine çıkması pozitif beklentinin devam etmesi babında ve ardından haftalık MA200 bugün güncel olarak 22.7K$ seviyeleri önemli direnç noktalarıdır diyebilirim ve özellikle 22.7K$ seviyesinin üzerinde haftalık kapanışlar yapması BTC'nin yukarı yönde seyrine devam etmesi güven vermesi, beklentileri karşılaması ve yükselişlerin devamı için önemarzediyor olduğudur..

Bu süreçte hem makro ekonomi hem de cryptolar özelinde BTC'nin fiyat seviyesini etkileyebilecek pek çok olumsuz haber gelmesine rağmen BTC'nin 2017 ATH'sini bile koruyabilmesi BTC için pozitif bir veri olarak karşımıza çıkıyor diyebilirim.. BTC'nin saatlik grafik akışında şuan 20-50-100-200 SMA gibi önemli HO'ların üstünde seyrine pozitif bir şekilde devam ettiği de gözüküyor ve aşağı yönde şimdilik dik4gen kutusu bölgesi olan ve aynı zamanda 100 SMA HO'ya denk gelen 20.8K$ civarı seviyesinin Altın da kapanışlar yapmadığı takdirde ihlaller hariç yukarı yönde ve özellikle FED'in 26-27 Temmuz'da toplantısı ve açıklama yapacağından o zamana kadar yükselişine devam etmesi olasılık dahilinde ve eğer ki 100 baz puanlık faiz artışı olursa işler bu sefer kısa vade de düzeltme ve cryptolar lehine dönecek gibi ve Ağustos ayında yükselişine devam etmesi beklenilebilir ve, şimdilik haftalık MA200 ve 22957.01$'a kadar yükselişlerin kısa vade de devam etmesi ilerlemesi şeklinde izlenebilir..
Şimdilik herkese bol kazançlar..

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Forwet ()

çok teşekkür ederim bende iyiyim hamdolsun yorum içinde ayrıca teşekkür ederim. Mayıs 2023'e kadar beklemeyi planlıyorum arada güzel bir pik yaparsa değerlendirip al- sat macerası yapabilirim belki. hepimize bol kazançlar olsun inşallah

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba değerli @Forwet tşkler bugünümüze hamdolsun diyelim, sizde iyisinizdir umarım? ..

2018 Ocak ayında ve altcoin sezonunda belirttiğiniz seviyeyi görmüştü ama, şuan bir gerçek var ki o resimli mesajları da bir arkadaşa attım 4 sene önce bulursam ilk önce sizi etiketleyip göstereceğim.. XRP'nin başında SEC ile mahkemesi yıllardır devam ediyor, ve max. arzının 100.000.000.000'ler de oluşu max. arz / dolaşımdaki arz bu gibi verileri de altkoin alanların yakından takip etmesi önemli konulardır diye düşünüyorum..

XRP 5 yıl önce ATH'sinin üstüne 2021'de çıkamadı ve herkesi yıllardır perişan etti, terse bıraktı 2018'de ki bu söylemlere o zaman da inanılması gerektiğini az çok ifade etmiştim.. XRP'nin SEC ile olan davası XRP lehine sonuçlanırsa o zaman işler XRP'de yukarı yönlü hızlı ivmeler görülebilir, şimdilik zamana yayılmış bir süreç yıllardır devam ediyor.. Afaki rakamlara pek aldırış etmemek gerektiğini kişilerin sadece plan ve stratejiye sadık bir şekilde ilerleyip kalmazlar ise, sonuçları maalesef ağır olacaktır.. Rakamlar / teknik ve temelde gelişen olaylar sizin en yakın dostunuz olmalıdır, bilmem anlatabildim mi..
Bol kazançlar..

Forwet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

Size bir tüyo o dediğiniz muhtemelen 2026 ve ya 2029 da geleceğine ben inanıyorum.

Forwet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Forwet ()

merhabalar hocam; nasılsınız? . xrp ve 589$. nasıl güzel bir hayal bu böyle :) ben 3.5 usd 'ye razıyım oysa

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

sagol dostum codex#bereketli kazanclar insallah...

1BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Allah razı olsun hocam.. Bende elimden geldiğince eth almaya çalışıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

9 ay önce Ekim ayında ve btc 62K$'lerde iken bu sorunun cevabını sana detaylı bir şekilde söylemiş ifade etmiştim ve istersen % 50 kar marjını al istersen işleminin tamamını kapat diye ifade belirtmiştim ve o günden sonra da ETH ATH'sini 4.868$ seviyesini test etmişti.. BTC sonrasında 69K$'a doğru adım adım yol almıştı.. ETH şuanlık güzel bir nokta da duruyor 2018 ATH noktasının üzerine çıktı ve böyle güçlü durduğu takdirde kısa vade de ilk hedef hedefi 1.700$ gibi gözüküyor.. ETH'un bir aralar 2018'de de hatırlıyorsan şayet, XRP önüne geçecek ve XRP 589$ olacak diyenler ve 2. sırada ki yerini kaptıracak altkoin şuan da maalesef sözkonusu bile değildir, olamaz da.. ETH güçlü durursa altkoinlerde de hareketlenmeler ve yükselişlerin devam etmesi her daim sözkonusu olduğunu bilelim yeterlidir..

"İnsan niyeti ile nasibi arasında bir çizgi de yaşar"..

Bol kazançlar..

durgunates23 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Amin Hepberaber inşALLAH Hocam

0BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Ahh hocam ahh. sizi dinlemedimm.. bin pişmanım... etheryumlari satıp başka coin alayimmi demistim size siz bozmayın demiştiniz... bin pişmanım.

6BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli @RXZ5K2 ,

BTC ivmesini yukarı yönde yükseltiyor ama altcoinler neden yukarı doğru gitmiyorsa, öncelikle btc yükselir ivmesini yükseltir ve ardından yatay bir şekilde hareket eder ve altkoinler özelinde de özellikle şuanlık ETH'un güçlü duruşu sayesinde altkoinlerde ivmeler ve yükselişlere tanık olabiliriz..

FED'in bir an önce atlatılması ve Ağustos ayında faiz artışının olmaması BTC'yi ve crypto piyasasını daha da hareketlendirmesi de olasılık dahilindedir.. Şimdilik su FED'i atlatalım bakalım ve gün gelecek ki FED'i ve ABD'ye bağlı endexleri bile takmayacak çok güçlü bir BTC yeniden küllerinden doğacaktır diyebilirim..
Rabbim herkesin işini gücünü rast getirsin, bol kazançlar..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hayırlı Günler Hayırlı işler bol kazançlar Hocam elinize sağlık teşekkürler sağolasınız güzel paylaşım içim takipteyiz piyasa biraz hareketlendi bakalım hayırlısıyla :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum