Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:43:44
EUR 34.8238 05:43:44
USD 32.3379 05:43:44
ALTIN ONS $2301.8900 05:43:44

Grafiği gönderen: Carpediem37

Altın Ons Haftalık Grafik

Altın Ons Haftalık Yakın Kadraj

Ons Altın da fiyatların vadeli görünümünü biraz yansıtmak istedim. Logoritmik ölcekte fiyatların yükselen trendini kırdığı görüluyor. Kırılım içselinde düşen trende throwback pozisyonuna denk geldiği için fiyatlar yaklaşık olarak 1740 bandından destek bulabilir. Momentum aşağı yönlü olduğu için tepkilerde satışlar gelir. Fiyatların buradaki onceki performanslarınada göz gezdirdim.
1678 ve 1584 lük alan arz talep bobiniymiş. 1 2 ve 3 şeklinde numaralandırdım. Buradan tepki alıp yükselmiş ons Altın. Yakın zamanda olmasada 1678 altı bir sürece doğru hazırlık başlıyor.
Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Evet fiyatlar eğer ki ile başlayan cümleye kadar geldi. 1724 senenin ikinci yarisı icin degerli bir referans olacak bizim icin. Tabi merkezde 1740 da var. Ama önce 1724 destek mi direnc mi olacak . Bu nokta önemli simdilik. ^^

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Arkadaşlar analiz yorumu eksilemişsiniz? Gerekcesini anlayamadım. Bahsediyelen seviyeler son grafik yorumumda mevcut zaten. Gram içinde ons Altın icinde.. cici olmadı bu..

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yaklaşık 10 gün önce bugünlere işaret etmiştim. Yakın zamanda fed kararlarıda olacak. Başarılı bulduğum bir pivot stratejisinin ons Altın kriptolarını paylaşmak istiyorum. Bu rakamlar Temmuz ayının ilk iki haftası baz alınarak olusturuldu. Bu anlayıştan kısaca bahsediyim. Bazı tuccarlar Ocak ayının ilk iki haftasını senenin altı Aylık bölümü için Temmuz ayının ilk iki haftasını da diger yarısı için anlamlı bulmuşlar. Bizzat denedim ve izledim. Gercekten basarılı. 1740 merkez pivot oldu. Artı ve eksi 16 seklinde bir diferansiyelimiz var. Buna göre 1724 ve 1756 lık bir alanda ons altınin geriye kalan 6 aylık hareketleri için bir karar alanımız mevcut. Henüz çok yeni olsa da ilk tepki 1724 den satış yönlü oldu. Daha pivota giremedi bile. 1678 ve 1584 geniş bir talep alanı. Eğer fiyat tekrar 1724 veya daha altı olabilir reddedilirse bu alanda ons altını seyredeceğiz. (1678_1584).. Söylediklerim yatirım tavsiyesi degildir.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Nur Hanım. Teşekkür ederim. İyi bayramlar

Nurr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Ecmain. Teşekkür ederim ^^

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Samyeli, Rica ederim. iyi bayramlar

SamyeLii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Kerim, teşekkür ederim. Sizede iyi bayramlar dilerim

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Emeğinize sağlık hocam, Bayramınız mübarek olsun

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Inslalh abi. seninkide. Ramazan bayramı kötü geçmişti.

Dumanlı06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

İyi bayramlar abim inşallah güzel geçer tşk ederim

Deryagol için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üstad eline emeğine sağlık. Takipte olacağız inşallah. Çalışmalarında başarılar dilerim... bu arada ailen ile birlikte mutlu huzurlu bir bayram geçrimen dileğiyle hayırlı bayramlar... hayırlı geceler...

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Emeğinize saglik Iyi bayramlar

1BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

Bayramın mübarek olsun abi.

1BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Seninde hatirin baş olsun Varol ağzın tatlı olsun iyi bayramlar

1BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

3 bayram şekeri verildi
Kurban BAYRAMINIZ mübarek olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Baş tacısın hocam

2BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Daha öncede sitede bir arkadaş vardı böyle 3 er 3 er kahve ikram ederdi sizin gibi hiç yorulmazdi

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

3 bayram şekeri verildi
Kurban BAYRAMINIZ mübarek olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum