Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:25:35
EUR 34.8238 20:25:35
USD 32.3379 20:25:35
ALTIN ONS $2301.8900 20:25:35

Konu: US10 yıllıklar günlük

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
10 yıllıklarda günlük zaman diliminde yükselen trend desteğinin Altın a sarkma yaşandı. Acaba bir obo yapar mı? 2.719 seviyesi önemli, izleyelim.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

beklentim öyle hocam, gaybı Allah bilir.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sevgili Emrah, gumus ons akşamları 20.250 üstü kapatıyordu. Asyada bir miktar düşüp abd açılışına dek 20.400-20.500 lerden dönüş yapıyordu. Bu gun erken saldı. Acaba yarın 20.000 altinami gidecek. Öngörünüzü paylaşabilirmisin.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Daha dur yeni başlıyoruz. Artık bende senin gibi bakmaya başladım formasyonlara ki doğru yolda bu.. birkaç birsey öğrenelim dur hele.. zirveleri göreceksin dipleri diyeceksin. Gramlar artınca da seni halay başı yapacağım:) ne emekliliği? :)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

beklentim öyle abla. 2.719 da geldi tekrar aşağı dönüp kanal dibine giderse artık emekliliği hak ettim demektir, zirvede bırakayım diyorum :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bu çalışma böyle güzel bir anlatım ne yorum ne beğeni almamış:( varsa yoksa kavga..
Ellerine, emeğine sağlık.
Sonrasinda kanal dibini mi görürüz :)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

aldım elime kalemi çiziyorum gibi hissediyorum. Biraz da para kazansak şundan :)

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Tebrikler hocam

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

2.719 hedefi de tamam. Boşa demiyorum Mona USA diye :D

1BeğenmedimŞikayet

sehali ()

Genelde ve normalde ters hareket oluyor tamamdir dost ona göre dikkatli olmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

ters korelasyon var ama bir şey diyemem bazen birlikte de yükselebiliyorlar

sehali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sehali ()

Böyle bir durum gerçekleşirse onslar aşağı mi çekilir dost

6BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Mona USA'da son durum.

Neler yaptık 10 yıllıklarda?
1) henüz obonun baş kısmı tamamlanmamışken tamamlanacağı seviyeyi belirledik, öyle de oldu.
2) sağ omuzu yapmak üzere yükselmesini bekledik, öyle de oldu.
3) sağ omuzu tamamlamak üzere düşmesini bekledik, öyle de oldu.
4) boyun çizgisi (2.719) aşağı yönlü kırılımını bekledik, öyle de oldu.
5) sağ omuz hedefine kanal çizdik, kanal ortasını ilk hedef belirledik geldi.
6) buradan pull back yapmak üzere 2.719 bekliyorum bakalım olacak mı?

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

3 hafta önce henüz OBO'nun baş kısmı tamamlanmamışken paylaşıldı. Sonra neler oldu?

1) OBO'nun baş kısmı düşüncemiz gibi tamamlandı,
2) OBO'nun baş kısmı tamamlanınca, Sağ omuzu yapmak üzere düşüncemiz gibi yükseldi,
3) Sağ omuzun tepe kısmı düşüncemiz gibi oluştu ve oradan dönüş başladı,
4) Sağ oumuzun dip kısmı dün düşüncemiz gibi tamamlandı.

Şimdi geriye ne kaldı? boyun çizgisinin kırılımı. O da gelir mi bilmem ama bu çalışmaya şimdiye kadarki performansı ile Mona USA ismini verdim :) Umaraım ressam resmin sonunda fırçanın ucunu tuvalden taşırmaz.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

10 yıllıkların son hali, sol omuz tamam, baş tamam. Sağ omuz da gelir mi acaba?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum