Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 11:24:46
EUR 34.8080 11:24:46
USD 32.4025 11:24:46
ALTIN ONS $2337.8800 11:24:46

Konu: Rasyo günlük

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Rasyo 2021 ocak ayından bu yana yeşil kanal içinde yükselişine devam ediyor. Fibonacci 0.382 oranı 87.517 seviyesi mayıs ayında test edilmiş ve ufak çekilme yaşanmıştı. Son 1-2 haftadır bu bölge tekrar görüldü. 87.517 seviyesi üstünde günlük kapanışlar, haftalık ya da aylık kapanış gelirse sonraki hedefi 0.5 seviyesi (95.379) olabilir. Bu da metallerde ciddi çekilmelere sebep verebilir. Şu an tam sınırda, buradan veya kanal üst bandından (89.7) aşağı dönmesi de ihtimal dahilinde olup yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam 1680 yatayda daha önce çok kez çalıştı. Yine gelirse bir tepki yapabilir oradan ama bu sefer kırma ihtimali bir öncekine nazaran daha kuvvetli zira bir destek ne kadar çok denenirse o denli zayıflar. Tabi gaybı Allah bilir.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sayın Emrah altin 1702 bandın dışına atmis gibi görünüyor degilmi. Belki yarına 1680 lere doğru çekilebilir. Ama ben buralardan bugün için bir tepki gelebileceğine düşünuyorum. Tabiki bu güçlü olmazda cılız kalabilir.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam hatırlıyor musunuz bir yengeç formasyonu çizmiştik 4 ay kadar önce benim beklentim aslında oydu ama zamanlama hatası yaptım. Önce bir yükseliş sonra yengeç fm tamamlar diye düşünüyordum ama 1680 kırılırsa sanırım o formasyon tamamlanacak gibi. Sizi etiketlerim az sonra. Tabi gaybı Allah bilir.

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Eski destek olan 1680i bekleseydiniz keşke. 1680 Altın a sarkarsa, hedef olarak nereyi bekliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

maalesef gece 3.00 itibariyle bu direnç kırıldı. Altın onsda 1702-1680 bandı devrede 1680 altı gelirse düşüş daha da derinleşebilir düşüncesiyle parça satış yaptım.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Can yeleği olmadan çıkma. Temkinli olarak, tam siper pozisyonu al, az sonra gelir komutandan hücum emri :)

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Çıkalım mı sığınaklardan ateş atıyo ense kökü filan kalmadı koptu

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

100 devirir mi
bu ivmeyle
ustat

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

95.379 görüldü. Rasyo 0.5 fibo seviyesinde.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hahahah bir bilimsel kurgumuz eksikti. O da olmu tamamdır:)

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

evet 11 dolar a düşmüştü gümüş ardından da ralli başladı.

abdullah112 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Hımmm. keskin bi şekilde 87den 128e çıkmış.
Sonra da aynı keskinlikte olmasa da düşmüş geri.

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

2020 mayıs değil 2020 mart. Evet bilgim var o tarihte olan şey pandemi ilanı :)

abdullah112 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Grafiğe göre 2020 Mayıs gibi rasyo 128 olmuş.
O tarihte ne oldu da rasyo 128 oldu? Bilginiz var mıdır

0BeğenmedimŞikayet

Ultravolet ()

Lucifer yaksin

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

karanliklar lordu
excaluburr
yakacak her yeri

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

dayanamadım abla :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Dayanamadın dimi:)) ellerine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum