Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:32:46
EUR 34.8238 08:32:46
USD 32.3379 08:32:46
ALTIN ONS $2301.8900 08:32:46

Konu: Platin grafik iç açıcı değil..

⭐⭐Uslanmaz_35 ()
Platin
917-918 asag kıracagını düsünmedim fakat asagı kırıp 908 ide asagı kırdı umarım tuzaktır salı günü abd ye yakın düsük kalıp abd ile alım olursa t3hlike geçebilir..ytd

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_TR ()

845 görmüşüm 820-830 4rası dip yaptı. Aslında 910 dan aldıgımda 940 yapmıstı oradan dolar a geçebilseydim bu düşüş süper gram arttırırdı neyse ki st. op olabilmiştim. Bu da gerçekleşmişmiş oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

880 yaptı muhtemelen burası dip olacak. saat 16:30-17:30 arasında 880 asagı kırılmazsa 2 hafta yaptıgı gibi yine abd cuma günü alabilir. son 2 hafta fed yetkilileri veriler ve h4berler s1kıntılıydı.. Bu haftadan sonra abd enflasyon verisine k4dar kısada yükselmesini bekleyecegiz.. Bu gün yukarı dogru verecegi t3pki ne k4dar gidecegini gösterir. 4ksi durum da yukarı t3pki yok ise biraz daha asagı gidebilir.. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Bant aralığına girdi ve tuz4k oldugu anlasıldı.. Şu anda bandı kırıp yukarımı gidiyor bakmadım fakat bugün saat 21:00 a kadar 918 üzerinde kalmayı başarır ise t3hlike geçmiş olacak ve güzel bir yükseliş görecegiz.. Umarım.. ELbette yarın powel var ne olacak bilemiyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Düşüşün tamamlandığını söylemek için erken. Düşen kanal içinde hareketine devam ediyor. 907 üzerinde kapatması olumlu ancak 907 rahat geçilmeye başlandığı için, destek görevi görmeyecek büyük ihtimalle.
Alım için dün gece sayın Uslanmaz_35 ile karşılıklı durum değerlendirmesi yaptık. Platin sayfasında msjlar duruyor. Aynı fikirdeyim hala

krmeylmz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam indi ama kalıcı olmadı yukarıya tepki verdi. Kapanışı 907 üstünde kapatan platine olumlu bakarım.

0BeğenmedimŞikayet

krmeylmz34 ()

@Ravza_ peki indi diyebilir miyiz çünkü 897 lere çekildi ya,
ya da indi diyebilmek için orda ne kadar kalması lazımdı

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Platin ons 907 Altın a inmesin yeter hocam

1BeğenmedimŞikayet

krmeylmz34 ()

@Ravza_ Gırdali sanırım ekranda değil senin öngörün nedir

0BeğenmedimŞikayet

krmeylmz34 ()

@Gırdali platinde son durum nedir ? düşüş tamamlandı mı burdan parçalı alım uygun mudur?

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Para kazanmak amaç değil araçtır hocam
O nedenle hayat akıp giderken zamanı nasıl ve nerde harcadığımiz da önemli. Hayat bir sermaye ise bunu verimli kullanmak, hesabını verebilmekte çok önemlidir diye düşünüyorum

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Haklısın üstat. Portföyünde hiç olmayanlar için belki de alım firsati veriyor şuan. Bende 2 parça var. Yaklaşık %10 oranında platin var portföyde. 860 ve eğer gelirse 830 diğer alacağım iki parça olacak. Alımlarını parçalı ve geniş aralıklı yaptığın zaman korkmayacaksın. Bırak düşerse düşsün. Büyük düşüşler alım firsati olur

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Aldırır mı açığa satıyorlar sürekli bedava para

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Platin ve gümüş almak istiyorum ben de bakip duruyorum bir turlu nefes alamadi metaller

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ne demek metallerde terste kala kala stajı tamamladım.

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Teşekkürler 24 :)

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynı mantık tüm metaller için diye biliyorum. :)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Onsta 1822/31.10 diyip cikani dolar la carpinca grami biluyoruz platinde hesap nasil?

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Bu fiyatlardan platin parcalı alınmalıdır. 4ç gözlü davranan alamadan ons yukarı gider bankalar ise aldırtmaz. Platindne bahsediyoruz 850 ile 900 bant aralıgında nerden alırsan al güzel kar bırakacaktır. Nasip ise umarım herkes kazanır. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Sonuçta hayatımızı bu metal ile dövize adamadık. Bu şirketler ve büyük yatırımcıların temel prensibi panik ile satan küçük yatırımcıların parasını kasasına koymaktır. Beklemesini bilen herkes karlı durumda. 1 defa platinde sabrım tükendigi an satıp gram arttırayım dedim ve aldırtmadan 120 tl yukarı gitti (banka alıs satısı kapattı aldırtmadı). Bu bana ders oldugu icin kimseye ralli yapmadan satıp gram arttır stop ol demiyorum ki denmesinide ön3rmiyorum.. Doğrusunu yapıyorsun nadiren bakılmalı.. Bunu okuyanlar umarım artık h4talı islemlerden kacınır..

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Elimde 2 parça platin var. Orda hatalı yazdım. Cuma günü tl ile aldığıma henüz alışamadım. 860 lardan 3. Parça alimi yapacağım. Hatalı bir bilgi vermeyelim

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Düşen kanalın dibi olan 860 dan veya az da olsa dibine sarkıp geri dönme ihtimali yüksek. Bu fiyatlardan ben de mantikli bulmuyorum. 1 parça platin var elimde. 860lara alim firsati gözüyle bakıp 2. parçayı eklerim. Yanılmak mümkün ama bu fiyatlardan platin almaya değer diye düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Ben de ekran takibi pek yapmıyorum hocam. Belirli saatlerde bakıyorum yetiyor

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Rica ederim. Sizinde elinize sağlık siz de güzel oranlar grafikler ile yardımcı oluyorsunuz.. Ne olacaksa bugün ve yarın olacak. Nasip neyse odur. Bu saatten sonra satmayı stop olmayıda düşünmüyorum.. Belki uzun sürer bayramda baslar yükselisler ancak 2 hafta ile 1 ay bekleme tarafında olacagım. Platin direnc destek kendince oyalansın şimdilik. Yanı sıra oranlar destek direnc derken insan yıpranıyor ve h4talı islemler yapabiliyor bu nedenle ekrandan uzaklasmak en iyidir. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Elinize sağlık. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Yanı sıra düsüs olur ise yani 845 test edip dibi tamamlar ise 200 ons düsüp 100 ons yükselecegi yani 945 ler tekrar gelecektir.. Olur ise z4m4n kaybı olacaktır.. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum