Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 14:12:08
EUR 34.7171 14:12:08
USD 32.3315 14:12:08
ALTIN ONS $2340.3550 14:12:08

Grafiği gönderen: vedatblg07

⭐⭐vedatblg07 ()
Bitcoin

2017 Aralık sonrası şubata kadar gelen ve bize havale geçirten o düşüş. Herkes korkup satıp kaçıyor. Ardından 1ay içinde marta kadar 5900 civarından 10k ya giden bir btc . İnsanlar fırdat kaçırdığını düşünerek tekrar mal topluyor...

Ardından işaretli yer, tam 2sene boyunca insanların psikolojisini bitiriyor. Ufak bir mini ralli ile tekrar arada bir alım havası veriliyor ve ardından en dibi görüyor. Tabi insanlar artık kafayı yiyecek dereceye gelip piyasayı terkediyor. Sonra mi..

To the 69k.. işte bahsettiğim anlatmak istediğim bu. Acele etmeyin. Piyasanın içinde kalırsanız bazı şeyleri izleyemezsiziniz göremezsiniz. Herşey görmek istediğiniz gibi gelir gözünüze. Oyuna giriş ve çıkış süremiz hep minimum olursa inanın büyük vururuz

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmedi_Anka ()

Vedat Bey yazılarınız çok aydınlatıcı gerçekten sizi tebrik ederim, piyasaya büyük resimden bakmamızı sağlıyorsunuz Ben dahil herkes günübirlik trade etmek derdinde olaya uzun soluklu bakamıyoruz maalesef, dedim ve al- sata geri döndüm :)

0BeğenmedimŞikayet

Mito88 ()

Peki doğru yer neresi vedat kardesım

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Evet ne yazıkki

Mrvv27 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Bi söz varya, yatırım yapmak bir tohumun filizlenip büyüyüp Çimen oluşunu izlemek gözlemlemek gibi. Öyle gerçekten

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Kısa vade 1 gün, orta vade 1 hafta, uzun vade 1 ay olarak baz alırsanız kaybedersiniz, ozet bu olsa gerek. piyasa yapıcıların vade anlayışı farklı, herifler sabırlı, dantel gibi uzun uzun işliyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Mrvv27 ()

İyiyim bende btc yönünde hala karamsarsın sanırım yazını dogru mu anladım

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Hocam hot dip fiyatından 3x yukarda. Xrp nerdeyse aynı fiyatta :)) bu sürecin sonunda altlar daha düşer mi düşer. 2019 13k tepesinden sonra 2020 martta 3.7k da altlar en dibi yapmıştı. Yani hodl için doğru zaman değil. Hodl için btc buralardaki doğru tercih.

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Kesinlikle abi. Yani bu işin tecrübesi trend bilmek formasyon bilmek değil. Akşama kadar buraya grafik doldururuz bin senaryo çizeriz. Ama iş teknikte değil temeldedir.

Temeli kuvvetli olan herkesin tek ortak noktası vardır. Önceki ayı marketini yada boğa marketini yaşamıştır. Bu borsadada emtiada da her yatırım branşında böyle.

O yüzden uyaralım da, gerisi insanların takdiri

Saudi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umm_7 ()

Haaa ... vedat TM ben şimdi gördüm mesajıda baya küp devirdim kusura bakma hocam olayı kalktı isminle hitap ederim TM

0BeğenmedimŞikayet

umm_7 ()

sağol hocam

0BeğenmedimŞikayet

Saudi ()

Vedatcigim bu dediğin uzun vede meşakkatli süreci saati saatine iki yıl boyunca yaşayanlardanım insanı bitirir maffeder ama çok sukurki o paraya ihtiyacım yokdu büyük Bi sabırla çok büyük bir zarardan hiç dokunmadan bekleyerek çok güzel Bi karla aldım paramı çekildim kenara aynen dedigingibi şimdi bakiyorumda her düşüsde sanki bedavaymisgibi arkadaşlar saldiriyorlar bazen kenardan izlemesi bile kazandırıyor insana

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

O dönem o bölgelerde altların nekdr düştüğünü gözlemlerseniz henüz orada olmadığımızı düşünürsünüz bence. Yani şuan ufak jetonların hepsi çok pahalı alıp yatmak için. Hepsi elde patlar

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Piyasa yukarı gidebilir, her jeton yürüyebilir ama ben şuan sadece bitcoin shortlamak için pozisyon açıyorum. sanada tavsiyem bu olur.

Ama kısada 3 ve 3.4 rakamlarını teste gidebilir. Geçerse yürür

umm_7 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Tşk ederim iyim sen nasılsın

Mrvv27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Hocam 2017 sonrası 6100 yapıp 12k ya kadar çıktı binance de. Ardından 6.5 k civarından 3k ya kadar düştü. Bayağı süründü 3.5k ile 4k arasında. Sonra bir bahar sabahı fırlattılar uyduyu 13k ya kadar. 2019 da. 2020 martta malum düşüşü yaptı yine 3.7 kya. Sonra 69k yolculuğu. Biz şu an 2019 da gördüğü 3k dip ile 4k arasındaki konsolidasyon bölgesindeyiz fikrimce. Yani dip 17.600 tepe 22 civarı falan. Gidip gelecek bir süre.

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Yok o anlamda demedim yani hoca demene gerek yok :) ben eğitimli birisi yada o sıfatta biri değilim

0BeğenmedimŞikayet

umm_7 ()

Klavyeden öyle gitmiş hocam afedersin
Ben long acıcaktım küçük çerezlik iyi giderse pozisyon büyütüyüm dedim

0BeğenmedimŞikayet

Mrvv27 ()

Merhaba vedat nasılsın?

0BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

Vedat desen daha güzel olur müdürüm :)

Almak mi istiyorsun yoksa malda mısın

0BeğenmedimŞikayet

umm_7 ()

vedat hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

umm_7 ()

Vefat hocam runede birşeyler olma ihtimali varmı

1BeğenmedimŞikayet

vedatblg07 ()

10 liraya aldığınız malı 15 e satmakta kar. Aynı malı siz 10 liradan alırken 2 liradan alıp 15 bile değil 10tl ye satmak ta kar.

Acele etmeyin etmeyin. Vallahi daha iyi fırsatlar gelir, hayal etmediğiniz şeyler görürsünüz. Ama öyle bi an gelirki, çevrenizde insanlar artık piyasadan tamamen gitmiş ve bomboş bi futbol sahası gibi kalmıştır ortalık. İşte o Tılsımlı anı yaşayabilenler ne mutlu size :)

Alıp satıcı değilseniz çok açık söylüyorum almayın. Ama Büyük vurmak istiyorsanız hodl için satarkende alırkende uzun süre bekleyin kovalayın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum