Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0829 10:54:46
EUR 35.0190 10:54:46
USD 32.3168 10:54:46
ALTIN ONS $2363.0000 10:54:46

Grafiği gönderen: Crazzy_man

Osman Bas:
Euro güncel günlük grafik

18.06-18.17-18.27 band alaninda

18.27 ust direnc 18.06 alt destek 18.17 ara seviye

18.27 ust direnc ustunde günlük kalicilk yukselis devam eder

18.06 alt desteğin ustunde kaldıkça sıkıntı yok aksi halde düşüşler devam eder

18.17 ara seviye

Alinabilecek ve yukselilserde kar realizsyonu dusunenler için kirmizi ve yeşil daire içine alinmistir ytd

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Crazzy_man ()

Sepet her zaman iyidir

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Çok teşekkür ederim hocam, ben de bu sefer tek çeşit olmasın diye hepsinden almıştım iyi yerlerden, inşallah kazanırız hep birlikte, saygılar...

Crazzy_man için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Crazzy_man ()

sterlin güçlü düşürüyor 21.14 -21.03 bu desteklerim ustunde kaldıkça sıkıntı yok 21.28 ustu kaldıkça 21.47 ilk hedef 22.47 ustundede tutunabikirse 21.74 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Crazzy_man ()

Iyi yapmissiniz

1BeğenmedimŞikayet

Crazzy_man ()

Teşekkür ederim

efe_izmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

O zaman euro bölgesinde artış olur, sterlin için ön görünüz nedir hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Teşekkür ederim hocam, bakalım ben de ne gram ne de döviz satmadım, bekliyorum. İnşallah hep birlikte kazanırız.

0BeğenmedimŞikayet

efe_izmir ()

Emeğine sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Crazzy_man ()

18.60-18.70 lere geldiğinde cikarim diye düşünüyorum bakalim:)

0BeğenmedimŞikayet

Crazzy_man ()

Amin cümlemizinden

Ahir_ömründe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahir_ömründe ()

Emeğine sağlık Allahü Teâlâ razı olsun inşallah saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Crazzy_man ()

1 temmuzda Avrupa merkez nabkasi faiz artıracak ondan kaynaklı o düşünceyle almıştı. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Crazzy_man ()

17.90 lara yaklasmada almıştım parcali sepet severim ben genelde

0BeğenmedimŞikayet

Crazzy_man ()

GRAM satmistimti. 1023-1032 araliginda euro aldım ytd

1BeğenmedimŞikayet

Crazzy_man ()

Teşekkür ederim

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayırlı sabahlar hocam elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Hocam geçenlerde bir miktar döviz satmıştınız ges haberinden önce geri aldınız mı, özel olmazsa yoksa farklı bir yatırımda mı değerlendirdiniz? Sakıncası yoksa merak ettim.

2BeğenmedimŞikayet

Crazzy_man ()

Yarin powelen yorumlari var 16:30 da perşembe günü mrb kararı var bizim sabit büyük oranda 1-2 güne hareketlilik baslar tahminim ons baskı yiyebilir biraz dolar güçlenir gibime geliyor gramda kısa zamanli geri cekilmelrde yakalamak lazim genel görünümde yukeisler devam edecek halen çok guclu ytd

Ahir_ömründe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahir_ömründe ()

Değerli abicim Altın daki sessizlik devam edermi belli bir habere göre mi hareket aşağı veya yukarı saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum