Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0790 12:24:10
EUR 34.8359 12:24:10
USD 32.2617 12:24:10
ALTIN ONS $2347.1700 12:24:10

Grafiği gönderen: Kerem_Bulut

Ayıların yüzdelik düşüş oranları sıkmayın canınızı 1171 dolar a kadar inebilir ama daha aşağısına inmez..

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

O zaman biraz daha geriye yayayım hayırlısı geleni alır gelmeyen kalır

Kerem_Bulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Valla Mustafa'm ne diyim baboş ben alımlara başladım ama 9k da beklentilerim arasın da..

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Alımları nerde tamamlayalım abim sadece btc 17k de alımlara başlayacam 14 K ya kadar ne dersin Nasıl sence

1BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Dip seviyeleri yakalamaya çalış baboş hakkın da hayırlısı.

Emre_bey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Spas Mustafa'm

Mustafaaslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Ben full nakitteyim ustad

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaaslan ()

Slm Hg braye delal

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Bence sürekli nakit bulundurup parçalı alımlar kazandırır ben öyle yapıyorum tabi başkasını bilemem nerdeyse her düşüşte yeni eklemeler başladım 23 yakınlarımıydı ne ilk alıma başladım..

1BeğenmedimŞikayet

mazar ()

görüşünüz teyid ediliyor
tebrikler dostum

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Eyvallah ustad 2023 sonunda hold yapariz simdi grafik denk gelirse al sat

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Pardon hoş geldin boğa olacak!

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Bu kadar olumsuz piyasa da ralli için çok erken dolar da böyle bir faiz varken hiç yükseliş olur mu tüm paralar faize.

Ülkeler daha çok para basacak. Madenciler ellerindekini bir kısmını satacak üretim maliyetleri iki katına çıkacak sonra hoş geldin ayı!

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Simdi forumda sanıyorlarki dip geldi hadi btc ralli ye gececek yatay bantta arada pump yapan coinler olacak yukselis olabilir ama ralli yok

1BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

2024 ilk çeyreği boğa başlar öncesin de yavru boğa başlar..

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Ustad mesele donus ne kadar surecek :) sen bu forumun en eskilerindensin kac sefer aıı piyasası gordun gecirdin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum