Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0691 18:33:01
EUR 34.8211 18:33:01
USD 32.5483 18:33:01
ALTIN ONS $2327.9600 18:33:01

Konu: 10 yıllıklar pull back mi yaptı?

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
10 yıllıklarda oluşan formasyonumuzda dün itibarıyla kırılım gerçekleşmiş, formasyon hedef bölgesinin yarısına kadar ilerlemiş ve bugün tekrar yukarı hamle yapmıştır. Son görüntüde formasyon boyun çizgisine temas etmiş ve tam o noktadan tepki alarak yönünü tekrar aşağı çevir miş gibi görünüyor. Formasyon hedefi 3.09 seviyesi pivot bölge ile de uyumludur. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Hedef gelmiştir )

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam teşekkür ederiz

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Tmm teşekkürler

6ncı_his için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Fiba ile ilgili bilgim yok maalesef. Hesabınız varsa kendiniz baksanız marja

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Tmm teşekkürler fiba alımda nasil acaba bakma şansınız varmi bende dolar yok o yüzden tl alsamam icin

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Yok hayır japon yeni

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Teşekkürler bu arada

Yda23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

dolar ile japon yeni :)

Yda23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yda23 ()

Hayırlı olsun ne aldınız

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

TL ile alınca marj yüksek. Döviz arbitrajında makas uygun. Ben dolar ı arbitraj yaptım

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Tl fiyati kac dolar la alim kac acaba tl ilede alinabiliyormu

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Beni de soktun ya çekik gözlülerin parasına :) teşekkür ediyorum kardeşim kıymetli analizin için. Elimdeki usd 'nin 1/4'ü ile girdim bakalım

1BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Gumusmu aldiniz

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Anladım hocam bende aldım şuan bereketli olur inşaAllah

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

detaylı bakmadan yanıltmayım sizi hocam kararınıza yanlış yönde etki etmek istemem.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

ben aldım diyeyim, kalanı sizin kararınız hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Emrah hocam bugun avustralya dolar i yuzde 2 deger kaybetmis. Acaba dolardan avustralya dolarina gecsek onumuzdeki haftalarda prim yaparmi.

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Tamam bende şimdi gördüm hocam parça alınabilir dediniz diye anladım doğrumudur

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

yazdım hocam, son yorumlarıma bakabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

son olarak usd JPY parite si Ekim 1998'den bu yana en yüksek seviyesinde şu anda.

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Hocam japon yeni için me diyorsunız

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

bir formasyonda kırılım geldiğinde fiyat bazen kırılımın gerçekleştiği bölgeye tekrar döner. Buna pull back ya da re- test diyoruz hocam.

abdullah112 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

İnşallah hocam .
Pull back ne oluyor bu arada?

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

@Ravza_ hocam 10 yıllıklarda bu formasyon çalışır ise şayet jpy'de de dönüş başlayabilir. Şu anda jpy ikili tepe görüntüsü veriyor 135.6 kritik rakam, üstünde kapanışlar alması halinde 137 seviyesine gitmesi mümkün. Ben risk alınabilecek seviye olarak görüyorum. Kademeli denenebilir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum