Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 15:06:37
EUR 34.9492 15:06:37
USD 32.5120 15:06:37
ALTIN ONS $2329.3550 15:06:37

Grafiği gönderen: REŞAT12

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

21,83 seviyesini kırarsa yukarı devam edecek gibi görünüyor. Kıramayıp Aşağı 21,40 Altın a inmesi durumunda ikinci hamlede tekrar yukarı kıramazsa belki bu seviyelerden parça çıkış düşünülebilir.

Dün dolar endeksi bir önceki kapanış seviyesinin bayağı üzerine iğne attıktan sonra ciddi bir düşüş yapmıştı aynı durumun tekrarlanması halinde onslar düşüyor derken 22,50 üzerine de atabilir.
İki yöne de risk görünüyor. Ytd.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

4 Ay önceki Alt yorumda dolar a sıkı sıkıya yapışıp dolarda aşağı hareket olabileceğini göz ardı edenler için hatırlatma. Dolar 17,39 dan 16,05 e kadar çekilmişti.
Aynı zamanda dip olacağını düşündüğünüz yerde gümüşe parite ettikten sonra elde TL bulundurmak onsta beklenmedik düşüşler olması halinde de kademeli alım fırsatı ve parite ile devam fırsatı verir. Ytd.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sürekli aşağı yukarı yaparak zararını kurtarma imkanı veriyor ne kadar düşerse terstekilerin o kadar sevinmesi lazım sürekli çıktığını daha alttan girer.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Hocam o zaman tl ile işlem yaparken.
Al sat çok güzel imkanlarımız vardı şimdi yalan olduk.
Az da bereket varmış..

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Yalnızİnsan alt yorum
Evet 12,40 ı geçtiğinde soran arkadaşa ben henüz işlem yapmadım bekliyorum dedim 12,10 da da çıkış yaptığımı yazdım.
Zaten çok bilsem full çıkardım hala da korkarak işlem yapıyorum bir şey bildiğim yok. Ama 28 dolar da girip çıkmıştım. Sayfamda çoğunu paylaştım.
Bak 9,03,2022 de 12,17936 dan girmişim 10.03.2022 de 12.32242 11,03,2022 de 12,46686 12,52562 den geri çıkmışım
28 dolar seviyesinden bile girişim var ama çıkışım da var
Ben bile kâr ediyorsam her kes eder.

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam alakanız için teşekkür ederim Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Eylül76 Maalesef alt mesajda belirtmiş olduğum ikinci ihtimal şu an gerçekleşmiş oldu.
0,1177 den girdiğim JPY den kalan 1/4 ü daha 0,1284 ten çıktım en son 12,1077 den çıktığım parçayı 11,8337 den girdim. Makas ancak bu kadarına izin veriyor. Şu an Tabelada 11,66 civarı görünüyor. Daha düşerse gerekirse öncelikle JPY den çıkışa devam ederek gümüşü aşağı doğru toplarım inşaallah.
dolar ın bu seviyelerde kalması veya yukarı devam etmesi halinde ben gene de yukarı tepki vermesi halinde kısmen TL ye geçmeye devam etmeyi düşünüyorum. Yükselirse elimdekiyle devam.

Altta 20,80 20,62 şu an kısada da 20 dolar civarı destek olarak görünüyor. Yukarı dönebilmesi için ilk etapta 21,709 u kırması gerekiyor. Bu da şu anki dolar seviyesinden 12,1179 a denk geliyor direnç geçilememesi durumunda biraz TL ye geçilebilir diye düşünüyorum. Yükseliş devam ederse de eldekiyle devam.
Kesin bilsem 12,1077 den tamamını çıkar alttan girerdim ama bu da imkansız.

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hayırlı olsun hocam çok ucuz ya

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

12,1077 den biraz TL ye geçtim yukarı devam ederse parçalı çıkışa devam. Çok düşerse geri girebilirim veya JPY düşüş devam ederse belki biraz JPY ye geçebilirim.

Yukarıda kırılması gereken öncelikle 21,712 21,962 dirençleri var, ters omuz baş omuz yapıp yukarı gitme ihtimali hala var ama yukarı tepki zayıf 22,512 yi kırabilirse bu formasyon oluşabilir 21 dolar ı aşağı kırması halinde ise düşüş ihtimali. Yön hala netleşmedi.

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet size iki kere cevap yazdım yorumlarım düşmüyor. Yorumsuz belki düşer. Belki sayfada görüp açıklayan çıkar.

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

İnşallah hocam ya sıkıldık

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Günaydın sağ olun. Sizin de cümlemizin.

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Günaydın elinize sağlık,
Cumanız hayırlı olsun cümleten bereketli günler

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Günaydın sağ olun size de.

Bu direnci kırarsa yukarı devam şansı var diye düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Günaydın hocam hayırlı cumalar dilerim

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayırlı cumalar evet 1840 üzeri ümit var hatta aşağı yönelip tekrar yukarı da dönebilir. Dün 1816 Altın dan tekrar yukarı dönmüş. Şimdilik 1865 üzerine atabilirse bence yeterli olur.

İki tarafta da yön netleşmedi.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hayırlı Cumanız olsun Reşat hocam.2 gündür korkudan işlem yapamadık. Cesaretini toplayanlar baya gram artırdılar. 1840 üzeri biraz umut varmı. Şöyle bir tür yaparmı 1880 gibi.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum