Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0759 00:39:31
EUR 34.7283 00:39:31
USD 32.2749 00:39:31
ALTIN ONS $2314.0850 00:39:31

Konu: temuza kadar yukarı gidemesek süper ayı gelebilir

sadece bilgi ve tedbir amaçlı çizilmiştir.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ayne üstadım su zamanda tum ihtimalleri ortaya sermeli

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

dostlar sağ olsun üstadım, çok uzak bir ihtimal ama olaki sınırlar aşırı zorlandı. verisel olarak gelme ihtimali için: şu an itibari ile elimizde herhangi done bulunma sa da, grafiksel olarak aklımızın bir ucunda dip not olarak kalsın.

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Elinize saglik ustadim

1BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

İnş kardeşim herkese parasını kurtarmak nasip olsun :))

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Teşekkür ederim, rast gitmeye devam etse keşke :)

Effsane için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Allah razı olsun hocam sizin verdiğiniz seviyeler sayesinde hareket etmeye çalıştım kurtarabildim

1BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

İşin rast gelsin demiştim dün:)) duam tutmuş:))

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Aslında bu son olanlar bize gösteriyor ki bu piyasanın içindeki kurumlar ve kripto para kurucuları bu kripto paraları toplayan…

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

beni de yaşlandırdın.

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Son anda kurtardım kaçabildim short açmak çok sıkıntı bu piyasada

Effsane için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Celsius network elindeki btc ve eth leri borsalara aktarmış o yüzden en çok btc ve eth düştü

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Hocam eth maliyetimi 1050 ye kadar çekmiştim alarm kurdum gece tam ordan dönmüş ful nakite geçebildim sonunda ama yaşlandım harbi :/

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Bu süreçte insanlar hem maddi hem manevi çok yıprandı bir gün umutlar yeşerir. Biraz zaman alacak, sabır.

Kskn55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

hocam sizce abd resesyona girmeden, dünyadaki faiz artışları bitmeden veya pandemi gibi olaylarolmadan ayı piyasası hemen biter mi? süreç uzun olursa kaç kişi alıp aylar veya yıllarca bekler? o grafik gelir demedim demiyorum, ama o grafikteki rakamda aklınızın birr ucunda beklesin. daha önce 21.818 demiştim panik satışları ile birlikte 20.900 ama görüyorum ki risk bitmiş değil bittiğini görmemiz için yükseliş daha göremedik. nasip olurda yükseliş görürsek problem yok saatlikteki al saat harici 1 dayda benim temel rakamım 21.793 tür

-1BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Sanada iyi geceler panalgine

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Şakasına takıldım btc fiyatlama yapacağı çok şey var hayırlısı. Hepinize iyi geceler.

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

temmuz fiyatlaması fomc tutanakları açıklanmadan başlamaz hocam, şu anki fiyatlama var olan bir beklentinin sonlanması yeni bir beklentinin oluşma fiyatlanmasıdır.

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Temmuz fiyatlama başladı hocam )

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

hocam normalde fed fiyatlaması bu gün bitmeli taki temmuz fed fiyatlaması başlayana kadar. henüz yukarı için sinyal alamadık, en son pazartesi abd açılışı ile o sinyali almazsak ne yazık ki iyi günler bizi kısa vadede beklemiyor ama yükseliş sinyalini alırsak en azından temmuz fed e kadar 29.200 görebiliriz, şu an sadece izliyoruz günlük al sat yapabilirsek günlük al sat yoksa beklemedeyiz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum