Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0817 18:59:46
EUR 34.9269 18:59:46
USD 32.2677 18:59:46
ALTIN ONS $2348.5900 18:59:46

Grafiği gönderen: IGASSAL

Onsda 6 gün önce belirttiğim 181x rakamlara geldik.

Ons için destekler:
1799
1779
1739

Her bir destek kırıldığında bir alttakini takip edicez. Fed sonrası beklentim ons 215x rakamlar.

Onsun düşmesi usd nin yükselmesi Gr için ani düşüşleri engeller.Elinde Gr olanların sarkmalarda panik yapmamasını öneririm. Düşüşler alıcılar için fırsattır. Bol kazançlar.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Bilmukabele müdür, bol kazançlar.

NUTTZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Planın doğru ancak onsun dip seviyesi neresi ona göre hareket etmelisin. Bence onsun her 25-30 düşüşünde parçalı geç.
Nerede başlaman gerektiğini ustalara sor ayrıca. Bereketli kazançlar ytd

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NUTTZ ()

Çok teşekkür ederim açıklama için. Eksik olmayın.

IGASSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Ben teşekkür ederim müdür. Bol kazançlar.

Skrylı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Merhaba müdür. Evet yarın fed faiz artırımı var. Onslar fiyatlama yapıyor. Aslında pandemide basılan usd yakılma durumu olmasaydı ons şimdiden 215x olabilirdi.

Klasik faiz kararı sonrası yatırımcıların emtiaya yönelmesi, co. in piyasasının 2023 sonuna kadar büyük bir yatırımcı çekemiyecek olması( bt. c havling dönemi tahmini 2024) para akışının onslara yöneleceğinin göstergesidir.

NUTTZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Doğrudur kardeşim ben de tam tersini yapacaktım yani gram düştü diye dolar ı gramı çevir sem dedim, çok iyi anlamadığım için yapmadım.

Selçuktrk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NUTTZ ()

Rica etsem fed sonrası dediğiniz olayı açar mısınız. Yarından sonra 2… bandımı gelir dersiniz. Yanlış anlamaya müsaitim bu ara kusura bakmayın. Teyit etmek istedim. @IGASSAL

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Kardeşim bizde elinde gram olanlardanız. Şu anda tl bazında kayıp %3-4 kayda değer birşey değil ancak Fed sonrası onsun yürümesi durumunda dolar ı geri çekeceklerine inanıyorum. Açıkcası gramları dolara geçmediğimize pişmanım. Çünkü tepeden geçmiş olsaydık dolar düşerse bile gram arttırmış olurduk. ytd
Saygılar kardeşim

Skrylı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Skrylı ()

Verdiğiniz bilginin doğruluk yüzdesini bilemem ve sizi ilk görüyorum yani tanımıyorum. Bildiğim şey şu, anlatım tarzınız ve açıklayıcı konuşmanız çok hoşuma gitti. Bende elinde gram olanlardanım ve düşüş konusunda tedirgin durumdaydım. Bakalım ne olacak.. Bilgilendirme için teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Bu gece kapanışına kadar düşebileceği yere bakmak lazım müdür. Parçalı alım da yapabilirsiniz

Asanli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asanli ()

Alım için 1799 u kırmasını mı bekleyelim , ya da alım için düşüş sizce hangi rakamlardır, ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum