Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:25:24
EUR 34.9839 18:25:24
USD 32.2051 18:25:24
ALTIN ONS $2414.8350 18:25:24

Konu: Avax Senaryolar

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Senaryo 1
Tobo 35 hedefli 26 üzeri kırılım şartı ile...

Senaryo 2
İkili dip 33 hedefli

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Dikkat edin. Reteste geldi tam sınırda geziyor formasyon bozulmaz inş...

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akose ()

Abi profil fotoğrafından tahmin ettiğime göre benden yaşça büyüksün. Bildiğin bir şey var ki böyle diyorsun. Kendi düşüncelerimi ve senin de söylediklerini birleştirerek bir şeyler yapmayı deniyeceğim. teşekkürler :)

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

O dört saati geleceğin açısından değerlendir. Okuduğun alanla ilgili geleceğine yatırım yap. Düzenli bir gelir elde etmeden yatırım olaylarına girme derim.

akose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akose ()

Sosyal hayat içinde para gerekli be abi maksat 12 saat çalışıp 140 tl almaktansa böyle bakalım nereye kadar gidebilirim diye bakayım yaparken belki 3-5 bişey öğrenirim Allah büyük.
12 saat çalış 8 saat uyu 4 saat kalıyor napıcaksın ki

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Yok longdayım

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Shortlari giydin mi?

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Sana tavsiyem kriptodan uzak durman:))Öğrenci olarak sosyal hayatın akademik sürecin feci sekteye uğrar. İlla alacaksan spotta takıl. Ben çok usta değilim. Bu yüzden kılavuz karga hesabı olmasın :))

0BeğenmedimŞikayet

akose ()

ah be abi satın alamadım :( near'ı seni takipteyim abi ne yazarsan onu alıyorum artık :)
5.7 oldu kaldıraçlı girebilseydim bi 10x bugün harçlık çıkardı da giremedim :(

1BeğenmedimŞikayet

akose ()

Kusura bakma abi bende öğrenmeye çalışıyorum. Öğrenciyim 260 dolar bişey var işte maksat günde bi 10 dolar kazanayım harçlık çıksın :) teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Ben kaldıraçlı giriyorum. 5.63 ten 2 usd likit seviyesine 4 usd daha aşağı 8 5.45 lere kadar emirler var. 6 usd yeter bana

0BeğenmedimŞikayet

akose ()

satış emrini kaça girdin abi

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Şöyle 6 usd lere çıkaralım. Girdim emirleri

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

5.63 te long açtım. 50x ama altta likite seviyelerine emirlerim var.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Near hareketsiz kaldı nedense bilemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

akose ()

kaçtan aldın abi kaçtan satıcaksın alayım mı bende şimdi

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Near kopup gider mi? :)) longçu oldum

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Sağolasın ustam

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Teşekkürler. Umarım calısır btc de pek ışık gözükmese de

Alonedark için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alonedark ()

Eline sağlık üsdat...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum