Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0861 08:55:52
EUR 35.0620 08:55:52
USD 32.2586 08:55:52
ALTIN ONS $2381.4800 08:55:52

Grafiği gönderen: asimavii

#ttkom haftalık da yükselen trend desteğine gelmiş durumda 8.90 altı kapanış gelmediği sürece 10 TL üstüne atmak için fırsat kollar güzel ve treyd ettiğim bir kağıt 3 TL lerden beri treyd ederim bunla umarım 9 TL den 14 TL hareketini izleriz ve güzel bir kazanç yazar

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Onu ben hafta sonu inceledim sonra sana sordum.. sabahinda onu alacaktim 9.08de kapatmisti ama sabah yuksek acti keyfim kacti..9.19a indi 3.29da igrasti geri gelir belki dedik ama olmadi iste kacti nasip...

asimavii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

çok güzel treyd şansı veriyor ttkom az ekmeğini yemedim onun birde interneti doğru düzgün çekse

Mahmur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

bazen cesaretli olmak gerekiyor ama bu da deli cesareti olmamalı
temeli tekniği sağlam ise hisse de güzel ise alınır

ana ne olduğu belirsiz hissede sabahlanmaz güvenilmez

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mahmur ()

Hisseyi gecen hafta 9,18 den tekrar almistim; )). Zaten 10,40 alip 11,6 satmistim. Bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

İcim aciyo.. :)

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

seni tebrik ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

ne diyorlardı aldığımı al sattığımı satma :) haha bol kazançlar dilerim

Mahmur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

O kagidin grafigini ben sordum sana usta hatirliyorsan.. kendim alamadim yahu:(

0BeğenmedimŞikayet

Mahmur ()

Kagitta sizden sonra 9,69 cikip 9,77 tekrar almistim sabah ta 9,98den ek yaptim:))

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

ANLIK TTKOM 10.13
DÜN TTKOM da 9.68 den kar alan kafamı nerelere vurayım bilemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

İyi günler teşekkürler.

Bülent3459 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bülent3459 ()

Hocam doğru ben yanlış yazmışım emeklerinize sağlık hayırlı günler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

Rica ederim bol kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Emegine saglik usta sagolasin..

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

Krvts diye bir hisse kodu çıkmıyor şirket ismini yazabilirmisiniz

Bülent3459 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bülent3459 ()

Hocam elnize sağlık krvts ve iskpl bakma durumunuz varmıdır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum