Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 04:21:10
EUR 34.8924 04:21:10
USD 32.5315 04:21:10
ALTIN ONS $2325.2500 04:21:10

Konu: Euro/Try Analiz

⭐⭐Siyahsancak_ ()
Euro

Euro TL cephesine baktığımızda yukarı yönlü pozitif görünüm devam ediyor.17.10 ve üzeri kalıcı kapanışlarda 18.00/18.30 dirençlerin fiyatlamak istiyecektir.Euro/USD parite sinde avantaj euro bölgesine doğru kaymaktadır.Bunun sebebi ise dolar da aşağı yön Euro da ise pozitif yönde hareket sergilemesidir.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Allah razı olsun hocam

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Ben de üç beğeni verdim ve takibe aldım hocam, saygılar:)

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Tşkler hocam bilmukabele bende size gönderiyorum sağlıklı bol kazançlar dilerim saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Allah razı olsun çok teşekkür ederim
3 beğenin verildi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Hayırlı sabahlar, bol ve bereketli kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Hayırlı sabahlar hocam çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Yaxamozzz ()

Tesekkur ederim O?

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Evet maşallah diyelim daha da iyiye gidecek gibi.

Gezgin_karadeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

3 beğenin verildi güzel insan

Yaxamozzz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

3 beğenin verildi hocam
Allah'a emanet olun
Hayırlı kazançlar diliyorum

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

16 fiyatı güzel oranmis kacirdiginiz yer birazda Kısmet meselesi saygılarımla iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

İyi akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

Yaxamozzz ()

İhtiyacim olan bir miktar degil vadesi de uzun olabilir.16 iken alacaktim kacirdim

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Merhaba yatırımınizin vadesi ne bağlı al sat tavsiyesi veremiyorum k bakmayın tercih Sizin bol bereketli sağlıklı kazançlar dilerim saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

karagülle58 ()

Yok geç kalmadın ama 20 leri 22 leri 2 3 ay bekleme ihtimalin olabilir alırsan yada temmuzda direk 20 de gorebilirsin

0BeğenmedimŞikayet

Yaxamozzz ()

Merhabalar peki ben suan euro almak icin cok mi gec kaldim sizce bu seviyelerden ?

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Sabır Beyza hanım saygılarımla izliyoruz

2BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

euro çok bekletti ama bejlediğimize değecek inşallah hocam, takipteyiz hocam, iyi çalışmalar, saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Şu an için pozitif hafta ortasından sonra euro bölgesi verileri ile pozitif yönde hareketlerin devamını bekliyorum Euro usd parite si Euro lehine pozitife dönüyor saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Teşekkür ederiz hocam, elinize emeğinize sağlık, inşallah pozitif devam eder.

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Tabikide oguzum sevgiler saygılar sağlıklı kazançlar dilerim

Team35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

tmdir hocam atarsan etikerlemisin son duruma bakalim hayirli mesailer

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Rica ederim oğuz mesaideyim Gram altın ons dolar analizleri inşallah atarım güzel kardeşim saygılarımla

Team35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

emegine yuregine bobregine saglik hocam :) hocam birde dolar ve gram icin bir calisma yapabilirmisin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum