Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0875 10:32:39
EUR 35.0514 10:32:39
USD 32.2096 10:32:39
ALTIN ONS $2438.8850 10:32:39

Grafiği gönderen: Traderrrrr

* dolar çok etkili bir dönüş mum formasyonu yaptı. Tepede bir kararsızlık mumu doji ve doji sonrası kırmızı mum.

*Ayrıca rsi de aşırı bölgedeki pozitif uyumsuzluk bu düşüşü destekliyor.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

teşkler hocam

ipekcy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

eyvallah evet hocam doji sonrası teyit mumu da geldi.

Team35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

dojiyi bende gordum hocam hatta yazdim 1gun once ama simdi sende de aynisini gordum demek dogruymus emegine saglik

1BeğenmedimŞikayet

ipekcy ()

Emeginize saglik

Traderrrrr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

burdan usta götürürüz başkanım tamam o iş bende :))

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

tamam. kokoreçci var mı orda:)

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

yüce gönüllü başkanım benim ; tamam o zaman bahamalarda buluşuruz 2 yıl sonra :))

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Dostum her piyasada para kazanılır fakat çift yönlü stoplu olmak şartıyla. Benim algo stopsuz çalışıyordu. 4-5 ay çok güzel kazandırdı. 4k$ kar ettim. Bu hataya düşmemin sebebi ise grafik sitesi çok geçmişe kadar test yapmama izin vermedi. 4-5 ay backtest edebildim. O yüzden optimizasyon eksik kaldı. Ama şimdi daha yüksek periyotta stoplu bir algo geliştirdim. Testler çok başarılı. 1k$ marj 2 yılda 50k ya çıkıyor. İki yıl sonra sana gönderirim:) Sen de kazan:)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

iyi sevindim başkanım ; geçen sordum algo nasıl diye; cevap dahi vermedin ; sanal da ben de tersteyim ; nerden bulaştım bilmiyorum :) ilk etapta iyiydi harclık çıkıyordu falan sonra noldu bilmiyorum, hepsi elimde kaldı :)) ama suç benim :)) zamanında çıkış yaptım ama sabırsız davranıp tekrar erken girdim hem de bile bile :)) yani temel gibi süpriz oynadım :))

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Sağolasın hocam Ben yatırımları yaptım bu hafta arsa ve araba aldım bunlar geriye kalanlar sen bukadar benim için emek verip yazmışsın zarar etsek ne olur Allah razı olsun bizler 3/5 kuruş için sen dedin bozdurdum aha zarar ettirdin diyecek insanlar değiliz ben seni buraya girmeden önce bile takip ettim evladının kaybına bile çok üzüldüm biz dost dedikmi sonuna kadar gideriz seviliyorsun hocam VAROLASIN

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Rica ederim siz de sağolun
@Nurr06
@Sucu6464

Ads13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

dostum sanalda hala tersteyim. fakat fx ve sanalın başka bir boyutunda algo ile harçlığımı çıkartıyorum. Hesaplamalarıma göre 2 sene sonra köşeyi dönüyorum:)

2BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Bilemiyorum dostum bende de var boşta. Ama lazım değil, nasıl olsa geri çıkar o yüzden satmam. Bu enflasyonda şu an bedavadan biraz pahalı. Ayrıca daha önce süper bono çıktığında dolar ı frenlemiş ama o zaman faizlerde çok yüksekmiş. Bunlar kkm yi iptal edip süperbono çıkarırsa bi faydası olmaz.

Dolarda yükselen üçgen formasyonu var. 16,40 üzeri kapattırmamak için elinden geleni yaptılar. 16,40 üzeri kapatsaydı. 20 lira olacaktı kısa sürede. Sonra 22.

Formasyon çalışır da dolar 15,80 lere gerilerse biraz vakit kazanırlar. 15,80-16,40 arası üçgenin dip noktasına kadar sıkışır sonra bumm 20 TL.

Tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi olmayıp sadece eğitim çalışmasıdır. Yorumlarım neticesinde yapacağınız al sat işlemlerinden zarar edebilirsiniz.

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ads13 ()

15.80 gelirse ekleme yapariz. Tskler

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Sağolasın hocam Allah razı olsun sizlerden

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

çok şükür başkanım nolsun işte uğraşıyoruz sen naptın nerey takılıyorsun sanal borsa ..?

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Tşk ederim hocam Gram altın için dolar ıda takip ediyoruz mecburen emeğinize sağlık hayırlı geceler..

1BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Sağol dostum nasıl gidiyor

1BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

Şimdilik 16,10
Sonrasında ya ikili tepe yapıp 1580 trend desteğine kadar sarkar. Yada ikili tepe yapmadan 15,80.

Tabi yeni zirve yaparsa formasyon bozulur. @Nurr06 @Sucu6464

Ads13 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Ozaman pazartesi gönderelim abi ödemeleri yaparız gelecek TL ile de alttan alım kovalarız

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

başkanım mesajlarım sana geliyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Traderrrrr ()

hoşbuldum sağol dostum. Evet öyle görünüyor. ytd

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

başkanım sesim geliyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Hocam hoşgeldin eline emeğine sağlık teşekkürler düşüş devam edermi

1BeğenmedimŞikayet

Ads13 ()

Tahminen nereye kadar düşer

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

başkanım eline sağlık nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Hoşgeldiniz hocam tşk ederiz. Düşüş devam edecekmi yani ne dersiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum