Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:07:38
EUR 34.9839 20:07:38
USD 32.2051 20:07:38
ALTIN ONS $2414.8350 20:07:38

Konu: Ons Altın

Ons Altın da 1795 dip olus¸um bo¨lgemiz bu bo¨lgede tutanmayla birlikte 1870 bo¨lgesine dogˆru fiyatlamalar go¨ru¨lebilir o¨zellikle takip edecegˆimiz 1830 seviyesidir.1830 bo¨lgesi korundugˆunda kalıcı kapanıs¸larda 1870 seviyesine dogˆru fiyatlamalar go¨ru¨lebilir.

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Hayırlı geceler kardeşim selamet le inşallah

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Sağol abim sende Varol daim ol hayırlı geceler

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Sağol abim senide. saygi ve sevginin olduğu tüm muhabbetler dostluğa dönüşüyor ne guzel

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

İnan sizin yaptığınız dostluğu gözlerim yaşararak büyük bir Sevgi ve saygıyla izledim işte burada olması gereken bu dedim Rabbim ömrünü ze hayır bereket huzur ve sağlık versin inşallah hep birlikte daha güzel bir dostluk kuracağımız dan eminim @JanTi @umuut81 hepiniz VAROLASIN ız

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Allah razı olsun kardeşim okadar zaman ayırıp kafa yordunuz hakkınız geçti. nekadar teşekkür etsem az:)

JanTi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

ne demek abım adımız sıyahsancak ama gonlumuz ben beyaz mısafırlıkteydım arabayı kenar cektım ne oldu dedıler bır can yardıma ıhtıyacı varmış dedım lafı olmaz gonuller bır olsun sevgıler saygılar

0BeğenmedimŞikayet

JanTi ()

Allah hepimizden razı olsun abi inşallah. Yardımımız dokunduysa @umuut81 kardeşimize ne mutlu bize.

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

sağol varol Allah kelamı her kapıyı acar benmde bılal abım

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Inşallah abim.

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Üstat ben cevabı baştan biliyordum çünkü umudun geçtiğinde konuşmuştuk ama sitenin bu güzel davranış ı görmesi ve herkesin birbirine yardımcı olabilmesini gösterdiğiniz için de sustum Allah hepinizden razı olsun çok güzel bir yardımlaşma örneği sundunuz akşam ve hiç yazmadan büyük bir keyifle izledim sizi sağolun varolun inşallah @JanTi

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

sabırla Allah guvenerek abı kardeş olarak gecerız bunlarda sana pıysad tecrube kjazandırıyor haatalr bır ders bızlerde oğrencıyız sevgıler saygılar guzel kardeşim

umuut81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Allah razı olsun abim sende öylesin

0BeğenmedimŞikayet

JanTi ()

Rabbim uzun, sağlıklı ve hayırlı ömürler vesin abi inşallah. Hafıza ile üniversitenin hiçbir alakası yok be abim. Seviliyorsun can abi

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Ahmet im bizler artık ihtiyar delikanlı tarafına doğru geçiyoruz ha her nekadar üniversite mezunu olmasakta hafızamız kuvvetli çok şükür

1BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Sınavı geçtiniz sırada mülakat var:)) beni kurtarana mülakatta torpil ayar liycam; ))

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

baştacısın abı kardeşiz kızmak ne kelime pişmene yardımcı olmaya calışıyorum et tırnaktan ayrılır mı

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

sorma abı öss sorusu geldi üniversitede bu denli soruya cvp vermedim istatistik sorusu gibidiydi sayın bılal abım @umuut81 @Sucu6464

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Dimi ya maşallah 41kere; ))

0BeğenmedimŞikayet

JanTi ()

Helal abi güzel hafıza :)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Ben dostların hiçbir şeyini unutmam kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi sende maşallah benim hatırlamadığı mi hatırladın senin dediğin gibiymis:((

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Anladım kardeşim Mehmet le konuşur hallederiz ne oldu dün ons 1970 lerdemiy mis senin geçtiğinde @JanTi ve @Siyahsancak_ kardeslerimden Allah razı olsun iyi emek çekmişler senin biyografi için

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Hisbulduk abim. sana yazdım demin yol tarifi için ama düşmedi sayfaya:))

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Estağfirullah abim ben senin samimiyetini biliyorum oyuzden takılmayı bırak ciddi ciddi kizsanda alınmam.

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Saygıdeğer guzel yurekli samımı dostlar grafık cizdiğim yerden kopyala yapıyorum yazı ve grafık tam cıkmıyor bır olalım butun olalım aile olaım sevelım sayalım bırbırımızı emek veren herkesın baın ustunde yerı var sevgıler saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Tşkler emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Umut kardeşim benim hoşgeldin

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Rica ederim hoşgeldin sefalar getırdın cevahırım dün takıldım sana yanlış anlama benı sevgıler saygılar

1BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Emeğine sağlık abim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum