Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 09:58:37
EUR 34.7748 09:58:37
USD 32.4684 09:58:37
ALTIN ONS $2337.9850 09:58:37

Grafiği gönderen: Edanur07

Şu hale bak resmen kara çökmek değilde nedir bu:/

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Bankaya bulastigima çok pişmanım fiziki alayım demiştim banka daha iyi dediler sonuç bu

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

7 aymı:/ he fizikileri götürünce haftasına randevu veriyorlar ama ya ne diye bilirim ki inanın en iyisi fizikiymiş :/bulaştığını günü pişmanım

Burcuxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Türkiye finans alış çok düşük kâr ortağı resmen

gahurali61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gahurali61 ()

Sen bi de kuveyt bank görsen. 896 ya 1044 altin

0BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Bende fiziki alabilirim diye tercih ettim ama bankaya gittim fiziki almak istiyorum dedim bana yedi ay sonra sonuç alabiliriz dedi yani olmuyor vermediler bana

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Nasıl vermiyorlar ciddimisiniz e biz başta fiziki veriyoruz dedikleri için tercih ettik bu bankayı vallahi pes:/

0BeğenmedimŞikayet

Burcuxxx ()

Aynen bende baktım da tfx kapandı fiziki vermiyorlar bende ne yapsam diye düşünüyorum rezillik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum