Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 22:25:06
EUR 34.8475 22:25:06
USD 32.3390 22:25:06
ALTIN ONS $2298.6900 22:25:06

Konu: Gmş GR İhtimaller

⭐⭐NİLSUDE ()
Gümüş

Günaydın Arkadaşlar

Güncel durum. Yakın resim kanal ve fibonacci, içhimoku ve ne diyor ? Çanak oluşumu izler miyiz ?

1. Fibonacci kanal ve düzeltme : 10.52 üzerinde kapanışlar hedef 11.14. 11.14 direncine gelir ise ( geleceğini düşünüyorum, yanılabilirim de) yeni bir karar verecek. Yukarı mı aşağı mı ?

2. İçhimoku: Trend düşüş ancak bunu dinleyen yok, destek yok. 10.70 daha önemlisi 10.58 üzerinde ve bulut üzerinde fiyat izliyoruz.

3. Çanak durumu ne olur: 11.14 direncine uğrar ise çanak oluşumu devam deyip, üzerinde çoklu kapanışlar alır ise hedefi 12.24 görünüyor. Diğer ihtimal ; buradan bir kulp yaparım derse en kötü 10.52 desteğine uğrayıp dönüş alabilir.

Bunlar tamamen ihtimalden ibarettir. Kesinlik yoktur.
Destek direnç ve kapanışların önemini belirtmek isterim. Gayet güzel çalışıyor bilgilerinize.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Saygılarımla.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

sehali ()

Bende dolar da kaldım tamamdır ben 9daki konuşma sonrası dediğiniz yerlere inerse tamamen gümüşe geçip ekranı uzun süre kapatacagim

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

İzliyorum henüz mum kapanmadı. Saat 5 ve 9 mumuna göre değerlendirebilirim..
Ytd değildir.

sehali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sehali ()

Nilsude hanım suanki düşüş kulp için olabilir mi

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

11.14 üzerinde örneğin 4 saatlik bir mum ardından bir 4 saat daha, etti 8 saat 2 mum oldu. Aynı şey düşüş için tam tersi düşünün.

Yilxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

2 yeşil mum saatlik kapanislarda 11,14 Altın a gelmemesi demekmi

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

11.14 yanacak, kalıcı olacak ve üzerinde en az 2 yeşil mum ister.
YTD değildir.

Yilxxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

11,14 de karar için kaç sat kalmali.. yukarı gider dememiz icin

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Rica ederim.
@ALTONA

avcilar34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

10.90 önemli daha önemli destekler 10.58 ve 10.52
@Abdulhamithan
Ytd değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Napsak hocam ben onslardayım bekliyorum bişey yapmadan.

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esen_gemici ()

Katilim saglanmistir

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Burdan düşerse nereye kadar dusebilirki hocam.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

11.14 yaktı tabela. İzleyelim ne karar verecek.

0BeğenmedimŞikayet

ALTONA ()

Teşekkür ler. Elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Rica ederim.
@yabangülü_17 teşekkürler.

dogrusubende24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

emegine saglık, güzel çalışma olmuş. like

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Günaydin teşekkürler Nil hocam emeklerinize sağlık.. likeler.. emeğe saygi.. bol bereketli kazançlar dilerim..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum