Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0674 15:06:47
EUR 34.6788 15:06:47
USD 32.4674 15:06:47
ALTIN ONS $2294.6250 15:06:47

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Total3 iyi bir görüntü değil. Zararı yüzde 20 geçenler kol kesilecek yerde değiliz. Ya döner ya daha da batarız bunu kimse bilemez o yüzden vebal almak istemiyorum. Nakit olan arkadaşlarda nakitini tüketmesin. Çünkü total 3 de tablo çok iyi değil.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Ben aldim valla bu defa tether ust usd olayi var birde luna bu olay farklı adamalr 37 k açığa btc satiyor sence aynimi ytd

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nizamcan ()

Teşekkürler, genel düşünmeyip kendi konumuma göre düşününce öyle korkular oluşuyor anlamak da zorlanıyorum :))

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luckk ()

Usta şöyle örnek vereyim x coin dün 10 dolar bugün 1 dolar düşüş %90 ve burdan da %90 düşerse fiyat ne olur 0.10 cent

nizamcan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Örnek Luna 1 dolar dan aldınız. 10 cente düştü. Yüzde kaç kayıp oluyor? En tepeden düşünmeyin. Aldığınız konuma bağlı. 10 centten alırsınız 1 cente düşer yeniden yüzde 90 zarar yazar.. bu sonsuza kadar gider aldığınız yere bağlı olarak

nizamcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Dünyada 8 milyardan fazla insan yaşıyor.

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nizamcan ()

Kaç gündür düşüş de olan nasıl üstüne daha %90 yapacak onu anlamadım üstad? %40 düşüş yazıyor zaten. 90 nereye ekliyorsun. %130 düşüş olur mu spotta? Ne demek istediğini yazarmısın rica etsem.

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Kurban bayramı 28k geldiğinde alabildikmi:)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Yuh kimse bise alamaz

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

26500 başından beri güvendiğim yer ilk destek olarak. Küresel kötüye giderse 22182 var.. en kötüsüde 17800 ler. Ama hikayeyi daha kötü yazmaları gerekir.

Ynsasln27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kötü senaryo olursa buradan da yüzde 90 ı var

0BeğenmedimŞikayet

Ynsasln27 ()

btc de 29 kırılırsa en büyük destek neresi hocam dönüş olabılıcek

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Ful nakitim heryer bedava ne alacaz lo burdan almaya korkar insan 2 gün once stop oldum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum