Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 07:29:48
EUR 34.7606 07:29:48
USD 32.4725 07:29:48
ALTIN ONS $2375.2700 07:29:48

Konu: 5 dakikalık grafik wolfe fm antrenman çalışması

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
wolfe fm oluşma ihtimali mevcuttur. Oluşması halinde 21.70-21.50 arası bir bölgeye gidip 22.25-22.30 arası bir bölgeye dönebilir. Ytd

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Doğrudur teşekkürler

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kraft37 ()

Zararımız var mı durumunuz nedir

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Emrah hocam size cevabını yazmış hocam

abdullah112 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam sizin yazmanız daha uygun olmuş:)

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

En sevdiğim çanak:)

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

50 dolar bekliyorum onsta hocam ama 1-2 yıl gibi bir süre içinde hemen değil. (Bu şekilde gerekçesiz yorum yazanları sevmiyorum gerekçem de nisan 2011 yılında başlayan çanağın tamamlanması.)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

inşallah gelmez hocam ancak hala masada o ihtimal. Zira sadece bahsettiğim yengeç formasyonu değil aylık grafikte bobinli bölge 18-19 dolar seviyeleri.
(Yine tekrar ediyorum bu bir ihtimal olarak düşünülmeli, zira ben bu ihtimali görmeme rağmen alımlarıma başladım buradan dönse de şaşırmam ki inşallah buradan döner.)

Gümüş_yarim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Ben bir önceki alımımı 22.70 den yaptım geçen hafta o yüzden kalanı az önce yaptım inşallah bu arada belirttiğiniz 18.90 lar gelmez yoksa hep beraber batarız moraller sıfır olur tabi ki herşey nasip onun ötesi yok bekleyeceğiz hayırlısı ile göreceğiz bakalım ne olacak ne bitecek.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam herkesin bir alım stratejsi var. Normalde olması gereken düşerken almamak, düşüş bitip yükselişe geçince bir önceki tepe geçildiğinde almak lazım. Normal kural bu. haa derseniz siz yapabiliyor musunuz bunu diye maalesef ben de yapamıyorum. Tahmin ettiğim dip bölgesi geldiğinde parçalı giriyorum. Dip bölgesini de kısa tutmuyorum. 18.9 dolar a (profilimde yengeç formasyonu var o formasyonun tamamlama ihtmali var) kadar alabilecek piramit şeklinde alım yapmaya müsait şekilde ayar ladım bütçemi.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Ytd herkes kendi kararını kendi versin herkese hayırlı bereketli yatırımlar diliyorum tekrar söylüyorum ytd...

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Bize de hatırlatsanız bu üst rakamı ?
Çok demoralize olduk

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Hocam daha önceleri de bu şekilde az daha düşer belki diye çok bekleyip çok defa trene arkadan bakakaldım o yüzden az önce gümüşü fulledim arkama yaslandım bekliyorum ya nasip hayırlısı Allah'tan olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

amin cümlemizin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Sanırım üst rakaminizi hatırlıyorum:) Alımlarınız hayırlı ve bereketli olsun hocam:)

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

yukarı hedefler vererek de haklı çıkarız inşallah. Ben alımlarıma başladım hafiften. Bakalım ya nasip

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hatırlıyor musunuz hocam haftalar öncesinden bu rakamlardan bahsetmiştiniz. O zaman bana uzak gelmişti. Tebrik ederim haklı çıktınız:)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

estağfurullah hocam. Bakalım hedef gelsin hele bi erken konuşmayalım :)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkürler hocam elinize emeğinize sağlık. Siz bu işi biliyorsunuz:)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Sonrası düşmeye devam mı?

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

kırmızı ok tamamlandı. fm çalışması halinde yeşil mum takribi 22.25-22.30 arası tamamlanır

-1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

orta uzun vadede dipte değilsek bile dibe yakınız hocam.

Yakub_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

Teşekkür ederim ustam biraz olsada içiniz rahatladı grafik ile

3BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Emeğinize sağlık. Teşekkür ederiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum