Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 04:13:13
EUR 34.7896 04:13:13
USD 32.3881 04:13:13
ALTIN ONS $2304.0800 04:13:13

Grafiği gönderen: freedomm06

⭐⭐freedomm06 ()
Bitcoin
Kim ne der bilmem ben kendi işlemine göre işlem yaparım doğru yada yanlış ama gördüklerimi paylaşmak isterim. ben yorumumu yapayım btc 2022 nin baslarindan bu zamana kadar oluşan turuncu renkle gosterdigim kanal ters bayrak formasyonu oluşmuş, dün bu ters bayrak formasyonunun kanal dibini kırdi bu tür formasyonlarda bir kirilim gerçekleşmişse iki turuncu çizgi arasındaki sarı renkle gosterdigim kanal boyu kadar bir iniş beklenir oda tahmini 28 lere denk geliyor iniş yerinide sarı renkle gösterdim.iki mavi arasındaki kanal da bir bayrak formasyonu aslında onun dibide 35 lere denk geliyor 35 çok önemli bir rakam kırılması çok tehlikeli olabilir her şeye gebe, cunki 2 yılda oluşan büyük bir bayrak kanal boyu kadar inmesi demek 17 ler demek ben buraya kadar inmesini beklemiyorum aslinda, eğer 35 lerde tutunamazsa formasyonu tamamlamak isteyebilir, ne tesadüf ki 28 rakamı her 4 yılda bir gerceklesen yarilanma diye tabir edilen olaya denk geliyor akıllara acaba her 4 yılda bir gerceklesen yarilanma mi olacak dedirtiyor gelir yada gelmez ama aklımızın bir köşesinde bu rakam bulunsun dususler sırasıyla 35 ler, 33 ler, 28 ve 30 arasi

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

3 like verdim btc ile ilgili son grafik güncel

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

bak sana ötede oyna diyor. yani benim bilmedigimi ortalık yerde caktırıpta beni rezil etme diyor. sen de anla güzel kardeşim :) ending channel ve bayrak formasyonlarında kanal boyu kadar min. hedef verilir. direk boyuna kadar uzayabilir. flama formasyonlarında ilk verev hareket kadar min. hedef verilir genelde direk boyuna ulaşır. senin bildigin doğrudur. fed toplantısından sonra artık buradan yükseliş bekliyorum diye rakam verildiğini hatırlıyorum. hiçbir destek direnç kalmadı. tek bir yükseliş formayonu da yoktur. tek bir gercek varsa , ne zaman yatırımcılar yeter ben cıkıyorum derse o zaman cıkacaktır btc . logaritmik kanalda bazı rakamlar var destek görebilecegi. teknik açıdan hiçbir olumlu açıklaması kalmadı malsef.

freedomm06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

Siz 38-40 larda yükseliş başladı mal alın derken, ben buralardan mal almayın 35 altlarından toplamaya başlayin dedim beni dinleyenler zarar etmedi, sen zarar ettirdigin insanları kurtarmaya bak beni boş ver o insanlara hesap verin

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ne dediğini bilmiyosun. Bir önceki mesajında kanal boyu direk boyu bilmemne bişeyler yazdın. şimdi flama ayrı bayrak ayrı diyosun:)

Hadi seni anladık 5 kuruş yatırımın yok da bari insanları oyalama... iyi eğlenceler hayal dünyanda sana...

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

Daha flama ve bayrak arasındaki ayırımı yapamiyorsun gelmiş sin bana öğretmeye çalışıyorsun neyse fazla uzatmayayım inşallah ben yanilirim buralardan mallanan çok oldu zarar etmezler umarım. Ben anlimin akıyla çıktım bu işten 37-38 lerden mal almayın 35 altlarından toplamaya başlayın hatta 35 altlarindayken piyasayı izleyin piyasa ne kadar iştahlı ona bakın dedim hatta 28-30 bandına kadar dusme ihtimali var alımlarınızı bu seviyelerin gelme ihtimalini göz önünde bulundurarak yapın demişim dediklerimde oldu şükür bundan sonrası yatırımcıya kalmış alıp almamaları ben halen alım yapmayacağım izlemede kalacağım

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yeniden formasyon mu yazıyosun:)
Söylemek istediğin başka bişey var mı ?
Seni 3 evetle uğurlucam çünkü...

1BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

Ne alaka ya direk boyu kadar düşecek diye bir kural yok kanal boyu kadar düşmesi beklenir kanal boyu kadar düştükten sonra direk boyu kadar dusmeside ihtimal dahilinde olunur ve pozisyon ona göre alınır kanal boyu kadar düşüp dahada dusuyorsa demek ki direk boyu kadar dusme ihtimali var sayılıp gerekirse stop yapılıp izlemeye geçilir

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Öğrenince haber edersin...

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bak hala daha bişey bilmediğini kendin yazıyorsun işte... ne kanalı ya... flama yazıyorsan sadece direk boyu hedefi olur...

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

2 seçenek vardır ya kanal boyu kadar düşer yada direk boyu kadar ben kanal boyu kadar dusus bekliyorum direk boyu kadar dusus beklemiyorum ya yazılanı okumuyorsun yada elestirmek için yazıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Turuncu kanalda ters flama aşağı kı. rıldı yazıyosun o flamanın direği 69k dan geliyor. O flama calıssa hedefi 5k 6k olur btc nin bu da iki...

Daha fazlasına devam etmicem şimdi az ötede oy. namaya devam edebilirsin..

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Senin daha halvingden haberin yok bu bir...

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

2012 de oldu 2016 da oldu 2020 de oldu... bi sonraki 2024 yılına tekabül ediyor...

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

2014,2018,2022 oluyor 2024 e denk gelmiyor

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam 2024 de halving(yarılanma) olacak zaten 2140 a kadar devam edecek aslında hiç bitmeyecek matematiksel olarak(çünkü pozitif sayısı sonsuza kadar 2 ye bölünsede negatif olmaz:)) yani madencilerin ödülü yarıya inecek.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum