Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0859 07:08:12
EUR 35.0562 07:08:12
USD 32.2609 07:08:12
ALTIN ONS $2376.7450 07:08:12

Konu: btcusd güncel

⭐⭐Sherloch ()
Bitcoin

Bir kanal daha bozuldu. !

Bu düşüşün karsiligi nedir ben teknik olarak anlayamadım.
Bilen anlatırsa sevinirim.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Yataylasmis mavi cizgi yesil desen trenle kesişir. Bu da bize nekadar bir derinlik olacagini gosterir

Sherloch için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ar_er ()

Müdür senin zenginlik sınırın kimilerinin fakirlik sinirina bile yetmiyo ellerinin kiri anca ediyo desene :))

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

O cizgiyi yatay yaparsam kanal yukarida nereye oturacak?

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakanyks ()

Hocam nasdaq %5 gibi değer kaybettiği için btc düştü

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

:) bakma güldüğüme 4 tane kanalimi patlattilar. Bu da yaptığım analizlerin dogrusallik oranını düşürüyor. Bu aksamki düşüşün ben hala bir izahini bulamadım. Ama illa ki bırakılan bu ignenin bir izini bulacağım.

Vadesel sorunum yok mevcut durumda ben ana paranin uzerindeyim.

Bu akşam ki izlediğim haberde benim gece gunduz verdigim emeklerin karşılığı olarak hedefledigim rakami adamin biri cikti ve bez parcasina verdi. (Maradonanin formasina) sonra dedim ki bizim hala hayallerimiz fakir. :))

Ar_er için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Hocam alttaki mavi çizgiyi yatay hat yap. Tekniği orada haftalik ma 200 ama hemen gelmez sanirim piyasa o kadar da kotu degil. Ru, s. ya 9unda daha baskılı gireceğini söylemiş, o nedenledir bu düşüş ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ar_er ()

Müdür senide çileden çıkarttı bu btc :)) eliotcularda şaşkın. bi çay çekirdek yapıp izlemeli bu BTC yi her anı beklenmedik aksiyon dolu :))

0BeğenmedimŞikayet

Elazıgleee ()

Haklısın bize eskisi gibi ekmek yok kısıtlama falan getirmezler keşke gelse

0BeğenmedimŞikayet

Elazıgleee ()

4 ay önce verdim dünde yazdım profilde yazıyo :D sevgiler güzel insan

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Müdür beni biliyorsun. btc isterse 10bin e düşsün ama bi teknik karşılığı olsun. Oturur derim ki ben bunu nasil goremedim.
Bu ne yahu. Ne hesaba uyar ne kitaba ! Bir an once kaldıraç sistemine kisitlama getirilmeli!

Elazıgleee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Ahahahaha kral keşke haber verseydin elimizde patladı çekirdekler:))

Elazıgleee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıgleee ()

Biraz mal sattım müdür ne var yani bu kadar yaygara koparacak :)))

0BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Aylardır teknik analiz hepsi sümen altı oldu nasıl oynamak isterlerse oynuyorlar arada bir yeni ürünle birlikte az yukarı gibi yapıp içeri çekiyorlar sonra yine aynı senaryo tekrarlanıyor geçen yıl mayıstan beri bu kısır döngü var.

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Senden ötürü :)) yoksun ne zamandır senden ötürü.

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Senden ötürü :)) yoksun ne zamandır senden ötürü.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum