Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:29:11
EUR 34.7748 05:29:11
USD 32.4684 05:29:11
ALTIN ONS $2337.9850 05:29:11

Grafiği gönderen: Melisada

Melisada ()
Platin

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sanatsanat ()

460 tan alan için 540 demek yüzde 20 demek güzel kar... dolar a dönmeye gerek varmı bir süre sonra platine geçilse?

Masal58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Bakın nisan ayında yazmışım yatırım sabır işi Kimseye 500 hemen gelecek şu bu gelecek diye ümit vaat etmedim, kimse benle almadı ama ben 1,5 ay muhlet demişim, Mayıs ayında 460-478 beklerim demisim ve geldi o vakitler platin 438 iken yazmistim. yani ağlayıp sizlanmanin kimseye faydası yok enerjinizi dusurmeyin ben bile satmadım sadece bir 10 Gr çıktım onada gümüş aldım sabah.. kimse birilerinden etkilenmesin suclamasin sen büyük rakama odaklaniyorsan hedefin o ise bekliceksin gün geçtikçe platinin günlük üst band 557 çıkmış bu güzel birşey, bakın o vakitler 551,9** yazmışım gün geçtikçe tepe yükseliyor bu oraya gelecek ama sabredin diyor..

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Do- lar kur korumalı olmasaydı buralarda olmazdi. ama buda Fed yüzünden yukarı gitmek istiyor
14,80 üstünde kapanışlar 15,18 gider bunun üstü kapanış yaparsa kotu Kocaa boşluk band çok genişledi ucu 17,80 var buraya gidermi gitmez herhal ama bizimkiler birakirlarsa gider, dolar ın aylık satış yemesine iki ay mühlet buda
13,78-13,16 bu rakam bu ay için geçerli gelecek ay dip ve tepe rakam seviyleri yükselir, arkadaslardan şimdi tepki alırım bu rakamlsrin gelmesi belki aylar sürecek, üst zirve rakamda aynı belki aylar belki bir iki ay izlemedeyim..
Herhangi emtiada Aylık sat yaktı denildiği zaman alım yapılır buda. Aklınızda olsun tabi RSI bakılıp...

sanatsanat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

O vakit sabır edin platinde en tepeden alan icin terste biraktimi -3-4-6-7 ay bekletir, siz yine çok şükür tepeden almamissiniz iki ay beklemissiniz kaldı bir- bir bucuk ay , belki bukadar beklemezssiniz haber akışı herşeyi etkiliyor...
Ben 2020 yılında 196 den alıp tabi parça parça alıp 172 de alımımi bitirip kendimi 116 de bulmuştum tam 9 ay terste bekledim hiç birşey bilmiyor dum platin hakkında,30-35 bin zararla 9ay bekleyip sonunda 27 bin kar alıp çıkmıştım.. şimdi platinde aşağısı yokmu var 414 gibi ama zirve rakamı çok güzel bu sene sonu önce 670 sonra 773 rakam gibi birşey görüyorum, belki daha fazla vardır ama hedefim bu rakam, yatırım sabır işi metalde senede 3 defa al sat imkanı verir mesala aynı 551 den 431 görülmesi gibi...

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sanatsanat ()

yormlarınız için teşekkürler peki dolar tl için yorumunuz ? .. :)

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Sagolun. Bir aydır terste bekliyorum nasip 500lerden girmistik

2BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Dün satmış olsaydınız çok iyiydi şimdi burdan kimseye ne sat ne al diyebilirim, platin yukarı gidecek yeride var aşağı gidecek yeride var RSI iki taraflı yer açtı, ins ters bayrak yapıp aşağı gitmez giderse bekletir, bugün saat 15:30 da Tarım Dışı İstihdam verisi var iyi gelirse platin yukarı döner kötü gelirse malesef aşağı tepki yapar..

2BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Benim elimde de platin gümüş var biraz orta uzun vadede bekliyecegim, ben kısa al sat yapmayı sevmiyorum, bu FED'in konuşmasını fiyatliyor, dün Fed yüzünden tepki yapti, platin kötü haberleri sevmez ama öncü göstergedir bu yükselirse diğerleride arkasından gelir.. şimdi haber akışlı piyasada oynaklık var.. ayın 16-23ne kadar ya dip yapacak ya tepe,16-23 büyük döngü tarihi.. diptekiler tepe yani yukselise, tepedekiler dibe yani düşüşe geçecek..
Yatırım işi sabır işidir.. ben isterim ki 482 ye bir gitse ordan da 502-504 bir gitse olur ama Fed engelledi izlemedeyim elbet piyasa bu haberide sindirir sakinleşir...

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Suanki durumu nasil değerlendiriyorsunuz peki. bu yorumunuz cok oncedende mayısta beklentiniz olmus durumda ama kapanış yapamıyor ne yapalım satıp alttan almayı mı kovalamak lazim dun 75ustu atarsa diye bozmadim ama malesef şelale yapti gene

1BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Allah a emanet olun
3 beğenin verildi hocam

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

@ibonline bak bunu 7 gün içinde o vakitler 460 ti Mayıs ayında 460-478 beklerim demişim dün gelmiş üstü kapanislar şartti üstü kapanislar hedef büyük... sabredersek gelecek inş... ve ben 1,5 ay süre vermişim uçacak kaçacak hiç demedim, lütfen burdaki arkadaslar dikkatli okuyun..

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Rica ederim, işte dün uslanmaz beyi bu yüzden uyardım, millet heveslenip satar bankalar aldırmaz ise TL de kalirlar dedim, aynı şeyi yılmaz beyde yaptı, işte bankalarin oyunu çok, artık uzun vade beklerim hiç bakmam Kasım Aralık gibi satarım, ha bankalar duzelirse temmuz Ağustos gibi bakarım duruma.. satsaniz ney alınacak hiç birşey ucuz değil, nasipten öte yol yok sabırla uzun vadede beklerseniz iyi olur , eğer 2020 de aldığım platinde buralarda dursaydim bir ev parası çıkardı kâr edilmiyor al satla, sadece aşağı yerden makul olan yerden alınıp beklenecek biraz uzun vade bir yıl gibi beklenecek.. neyse hayırlı cumalar herkese selam dua ile...

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim. Bu işlerden hiç anlamıyorum RSI nedir bilmem ama bu gibi durumlarda paylaşım yaparsanız sevinirim bir kurtulayım platinden kâr etmek hayâl zaten bankalarla ilgili yeni uygulamalar geliyor zorlaştırılıyor alım satım Hayırlısıyla çıkarız inşaAllah

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dibin dibi dediğiniz rakam neresi dostum ons olarak

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Platin 460 geçip 478 üstünde 4-5 gün kapanış 551,99 gider 55,99 sabır yoludur.. benim dediğim 1,5 ay bekletmez ise 478 üstünde kapanış olursa 55** kusur rakam beklenir... Mayıs ayında 460-478 beklerim kilit nokta bunlar RSI şişer ise bu rakamlarda o vakit satılıp aşağıdan alım için beklenir alınır... ama yok tepki yükselişi yapmayıp aşağı düşüş giderse artık kesinlikle satılmaz dibin dibini görmüş olur aldığın fiyatın üstünde satmayı beklersin
.. ytd..

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Orta hocam. Alışım yüksek olduğu için(1090 tl olarak 515) çıkış yapmaya cesaret edemedim 2.3 aya gelirmi dersiniz 1100? Bugün attığım bu kurlar bugece itibariyle değişti malesef daha bugün güncelleme yaptırmıştım şansa bakın:((

1BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Melisa de hanım sizin mebla 100 bini gecginmi bu özel kür, sakın buraya meblağı yazmayın da, çok mebla veya orta, veya az mebla derseniz anlarım... lütfen kimsenin gazına gelmeyin yatırımımız da sabırla bekleyin buralarda satmaya kesinlikle değmez zarara ugrama izi kesinlikle istemem kesinlikle kimsenin!

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

rica ederim son attığım bize lazım olan bilmeyince biraz zor attım; )Bunları gönderip onlara söylerseniz daha iyi olur

_EXELANS_$€$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_EXELANS_$€$ ()

Teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum