Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 00:43:51
EUR 34.9777 00:43:51
USD 32.5420 00:43:51
ALTIN ONS $2332.1000 00:43:51

Konu: Dxy korkutan senaryo

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
haftalık grafikte korkutan Adam- Eve formasyonu gözlenmiştir. Umarım çalışmaz aksi taktirde piyasalarda doğranmayan ürün kalmaz gibi.

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

@NİYAGARA @celik2119 bakın bu da o tiplerden biriydi bu profil üstüne 3-4 tane daha açıp açıp gitti.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Sağolun hocam, teşekkür ederim desteğiniz için.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Eyvallah hocam, haklısınız aslında cevap dahi vermemek lazim

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

@emrah19 kardeşim. Çalışmalarını çok yerinde ve faydalı buluyorum. Çoğu zaman
aynı görüşte olmak şahsen bana güven veriyor. Faydalanmak ve istişare etmek isteyenler ediyor zaten. İtirazı olanda
makul eleştiriler ile yapabilirler ama maalesef:( Bir süredir yeni yeni şahıslar tarafından bu çalışmaları engelleme yönünde gereksiz vede kırıcı eleştiriler aldığının da farkındayım. Meyve veren ağaç taşlanır diyorum. Ve şaşkınım. Bosver yahu. Sen doğru bildiğin yoldan ayrılma.. bizler seni destekliyoruz.. konfor tuşunu daha etkin kullan:))

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sn. @emrah19 bu arkadaşa hiç cevap verme bence :))) Bana da siteye ilk grafikler attığımda Gann boxlar için fiyatı köşeye sıkıştırıp çizimler yapmışsın falan diyordu :))) Gann box ile ilgili sorular sorduğumda neyi ne kadar bildiğini anladım. Ben de hiç tanımıyordum. Kafaya takmaya değmez.

-1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Sayın @admin eğer ben bu arkadaşın iddia ettiği gibi 1 tane fake profile sahipsem log kayıtlarından bakarak lütfen beni siteden banlayin. Aksi halde bu arkadaşın iftirasının gereği her ne ise gereğini talep ediyorum.

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

Ben mi seni karaladım?

Sen bana yorum yapana dek senin bu sitede bu varlığından bile habersizdim.

Sirasiyla iddiaların :
1) benim senden evvel çizdiğim grafiği bana atıp büyük resmi göremediğimi söyledin. Çaktın.
2) 2 gün yetmez aylar öncesinden onay aldı dedin 6 at önceki yorumumu gösterdim. Çaktın.
3) yetinmedin fake profilim olduğunu iddia ederek iftira ettin. Yine çaktın.

Bir de karalama kampanyası yapıyormuşum ha? Sen bana yazana dek tanimiyordum bile seni.

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

Adım Barış AKGÜN.
İstersen tl numaramıda verebilirim. Harbi artist çıktın sen.

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

Tamam sen büyük ustasın.
Eğer kibrin yoksa buradaki insanlara yardım etmeye çalışmalısın. Sataşmakla bir yere varamazsınız. Bilgiler paylaştıkça çoğalır. Yatırım tavsiyedir.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

İşine gelmemiştir. İddia etti ya bir kere büyük resmi göremediğimi. 2 gün evvel çizdiğim formasyonu 2 saat önce atıp büyük resmi göremediğimi söylüyor ama komik olan ben oluyorum nasıl oluyorsa artık.

BOZHİMAS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

Ben az önce etiketledim.
Görmemiş arkadaş.

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

@REST_IN_PEACEE bu mu usta?

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Sorarmisiniz Emrah beyin yorumlarini neden göremiyorum size zahmet

BOZHİMAS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mankind_Traderxxl ()

Hahaha süper bu güzeldi kardeşim eline sağlık üstad

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Ademle havva demek istiyor galiba eva ile edım :)

Yeşilllll22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Hocam nereden çokarıyonuz bunları yaa!

1BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Adam eve gitmesin dışarıda hava güzel evde napacak :(

0BeğenmedimŞikayet

BOZHİMAS ()

abi şimdi gördüm grafiği. direnç yok mu? şu anda 103.55 hatta.
o zaman 21. xx leri de gösterir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Düzeltme olur az da olsa çok şişti :)

0BeğenmedimŞikayet

Myagmurr ()

satış gelirse o da kötü

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

:) hayırlısı olsun hocam.

Myagmurr için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Myagmurr ()

hee öyle desene gardaş dolar sakat 15 50 görmeden satılmaz

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

neyin dibi hocam? dolar endeksinden bahsetmiştim ben.

Myagmurr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Myagmurr ()

Dibini göremedik daha 10 lira gelsin bakalım duracakmı

0BeğenmedimŞikayet

Myagmurr ()

Daha ne yeni başlıyoruz

2BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

bir senaryo olarak atıldı. İhtimaller dahilindedir. Adam- Eve fm veya çanak fm her ikisinin hedefi de 117 seviyeleri. İndikatörler çok şişti, negatif uyumsuzluk mevcut. Buradan dönmeli, en azından çanağa bi kulp yapmak için dönmeli. Biraz da öyle umut ediyorum açıkçası.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum