Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 05:26:49
EUR 34.7756 05:26:49
USD 32.2791 05:26:49
ALTIN ONS $2322.7000 05:26:49

Grafiği gönderen: celik2119

Bir kez daha 22 dolar desteğinden dönebilecek mi? Dönünce düşüş trendini kırabilecek mi? Heyecanla bekliyoruz.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Felaket~Tellalı ()

Tşk ederim sevgiler hocam sağolun?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Uzun vade düşünmeyin, 1'in Altın a düşebilir. Kısa vadede, sav. as bitince 1.15'e kadar çıkabilir. Sa. vasın bitişine dair işaret gelirse alıp 1.15'e yaklaşınca satmayı deneyebilirsiniz.

Gardaşım58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hoydacı ()

euro çöp olmuş

Gardaşım58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

Hocam euro hakkında düşunceniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

KKM'ye devam edebilirsiniz. Şimdilik.

Felaket~Tellalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Felaket~Tellalı ()

Anladım üstad tşkler. Kkm yatırmıştım. Bu hafta doluyorda ondan dolayı. Ozaman direkt dolar alıp bekleyeyim tşk

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Uzun vadeli ons yatırımı için sa. vasın bitmesini bekleyin.
Şimdilik dolar da iseniz dolarda kalın. En güvenli liman dolardır, sonuçta petrolü dolarla alıyor herkes.

Felaket~Tellalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Felaket~Tellalı ()

@celik2119 hocam selamlar merhaba. Sırf senin yorumları okumak için giriyorum.12.20 tl düşüş devam ediyor. Tl bazlı değilde dolar bazlı gümüş nezaman sepete ekliyeceksiniz? Uzun vade düşünüyorum yıl sonuna kadar sizce simdi almak mantıklımı? Tşkler

0BeğenmedimŞikayet

Metizm01 ()

Beklemeye devam o zaman çelik abi. Bu arada çok iyi bir analazcisin tebrik ediyorum abi.

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Bugün 23.80 den satış yapayım dedim yapamadım:) düşeceğini çok fena hissetmeme ragmen

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cedene ()

22 dolar desteğine gidebilecek mi? :)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

22 hedefini bekliyoruz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bir ara 24.40-60 lardan asagi dusmez iken 23.80 ler gelse de alsak fullesek diyirduk simdi de ayni seyi 22.80 lerde diyoruz ama kar alamadiktan sonra anlami yok gumuste olan muhakkak gumusu alip satmali oyle gram artirilabilir yoksa dalgalanip durur degerler... sallamiyorum kanit arayan gumusun su andaki degerinin gecen seneki degerinin yuzde 9 dusuk oldugunu gorecekler... ytd

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi şu gümüşün senden çektiği nedir? Anlamadım..

-2BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Buralardan yukarı donmezmi hocam illa 22lere ugrarmi diyorusnuz

-2BeğenmedimŞikayet

Servet_abi ()

22'ye artık Çelik desteği diyelim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum