Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:01:50
EUR 34.8238 08:01:50
USD 32.3379 08:01:50
ALTIN ONS $2301.8900 08:01:50

Konu: Gümüş ons

Burada bir tobo oluşumu sizcede var mı üstadlar?

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah kardeş. Bunlar burada oluyor malesef ne desek boş. Aslında insanlar birbirlerine daha saygılı olsalar iyi olacak ama ne diyeyim bilmiyorum. Sabretmek gerek kardeş. Hayırlı günler...

Dadaş_tr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mst25 ()

Alış rakamların nedir hemşerim

0BeğenmedimŞikayet

Dadaş_tr ()

@Kerim5461 hayırlı cumalar. ben grafiklerde ne görüyosam ve piyasayı etki edecek durumlar dahi iyi niyetimle anlatmaya calışıyorum. her seferinde kendini bilmiyen ne konuştuğunu bilmiyen insanlar cıkıyor. bazen susmak en iyisi. dün söylediğim mesaj herşeyi anlatıyor..

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dadaş_tr ()

Grafikler genelde doğru cıkar. dün gerekeni söyledim. ama bazı insanlara iyilik yaramıyor susmak en iyisi kardeş. hayırlı cumalar.

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan67 ()

Ayrıca 24 altina çok zorlama sarksa bile orda ne kadar durur bu şartlar Altın da

honourr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan67 ()

Bu ons tarafının görüp göreceği dip 24.20 , o da çok zorlama anlık iğne atar

2BeğenmedimŞikayet

Dadaş_tr ()

Ahlaki ve iyi niyetli düşünce ve fikirlere saygı duyarım. amacımız istişare etmek. isteyen istediği hedefi beklemekte özgür..

2BeğenmedimŞikayet

honourr ()

Bu adami bildim bileli, tüm emtialar için hep düşecek diyor :) ons 1800 lerdeyken bile 1600 ler gelecek diye çırpınıyordu burada ))

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Günaydın kardeşim

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Tamam yanlış anlaşılma oldu o zaman hakkınızı helal edin ama grafikte zaten geri dönüş formasyonudur tobolar genelde kısmi bir düşüş ve geri dönüş için normal bir çizim Yani. Ama formasyon tabi adı üstünde yüzde 60 çalışma oranı dahi yoktur genel formasyonların

0BeğenmedimŞikayet

Dadaş_tr ()

Tepe ve dip bölgeler ne demek gümüş tl veya ons olarak grafiklerde test ettiği bölgelerdir. kafadan atmayla bu rakam gelecek bu olacak demiyorum. kişinin kendi cizmiş olduğu grafiklerde tepe ve dip bölgeleri kast etmiyorum.15 gelecek 50 gelecek demiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Devir artık yükseliş devridir. Tabiki yapılabiliriz insanız. Teşekkür ederim , bende bereketli kazançlar diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bu konuda bende aynı düşüncedeyim çok fazla bir sarkma beklemiyorum ancak yanılma payıda şu ortamda yüksek. Değerlendirmeniz için teşekkür ederim. Hayırlı bereketli kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Sizin tepe anlayışınız nedir bana açıklayın heralde 15 dolar falan olmasını bekliyorsunuz. Dışarı çıkıp biraz dünyaya bakın. Böyle bir ortamda bu fiyatlar dip bile değil dibin dibi

0BeğenmedimŞikayet

Dadaş_tr ()

Tepe saatlik günlük haftalık aylık yıllık olarak mevcut siz hangisini öğrenmek istiyosunuz gırafiklere bakmanız yeterli olacak tepe ve dip bölgeler ben burdayım diyor.

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Kesinlikle katılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Benim izlediğim fibo hız direnç fanlarıyla oluşturduğum bir grafik var ve 24.6 dan geçen 0.618 fibo değerimiz var bunun Altın a sarkacağım düşünmüyorum. Velevki sarktı diyelim 23.5 diptir benim için.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Tam soruyordum cevap yazmışsınız sağolun. Acemi işi bizimkisi. Sadece olasılıkları değerlendirmek için çiziyorum tam olarak tutturabilmek zaten şu ortamda zor.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sizin düşünceniz nedir sn miryaz üstad tobo ile ilgili?

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Bence başarılı ve güzel çizmişsiniz olma olasılığını yüksek görüyorum 24.6 da tutunması önemli tutunursa zaten düşüş bitti diyeceğiz. 24.6 şuan hassas noktamı emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah üstad. Bunuda değerli bir bilgi olarak saklayalım. Ben sadece gördüğüm oluşumları naçizane paylaşıyorum hemde değerlendirme alıyorum. Bizimkisi acemi işi üstad :) hayırlı bereketli kazançlar dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Tepe nerede bizede söyleyin bilelim?

0BeğenmedimŞikayet

Dadaş_tr ()

Hoşbulduk değerli kardeşim teşekkür ederim.

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dadaş_tr ()

Rıca ederim. tepe bölgesinde oluşan tobo ters omuz baş omuz formasyonu tuzak sayılır. bilginiz olsun. emeğinize sağlık..

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Hoşgeldin hocam hayırlı sabahlar

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Değerlendirmeniz için teşekkür ederim. Yinede takipte olacağım...

1BeğenmedimŞikayet

Dadaş_tr ()

Tobo oluşumu omuz baş omuz formasyonu özellikle dip bölgelerde bu önemli düşüşün bittiğini yükseliş trendin habercisidir. şuan tepe bölgesinde olduğu icin önemsiz bir formasyondur düşüncem bu.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum